Gözlerli çiftçinin feci ölümü

Denizli’nin Pamukkale İlçesi, Gözler Mahallesi’nde yaşanan kazada Erdoğan As, patoz makinesine düşerek feci şekilde can verdi.

GÜNCEL 08.07.2017, 15:50 02.08.2017, 17:29
Gözlerli çiftçinin feci ölümü

Kekik hasat zamanı gelen Pamukkale’nin Gözler Mahallesi’nde bugün feci bir kaza yaşandı. Edinilen bilgilere göre; 45 yaşlarındaki Erdoğan As, tarladan biçtiği Kekiği çuvallara doldurarak toz haline getirmek için evinin önünde bulunan boş alana getirdi.  Burada çuvallardaki kekiği patoz makinesi yardımıyla toz haline getiren Erdoğan As, çuvallardan kekiği makinenin içine boşaltmaya başladı. Makinenin üst kısmında bulunan As, kekik çuvallarından birini boşaltırken çuvalı patozun bıçaklarına kaptırdı. Çuvalı geri çekmeye çalışan As, dengesini kaybederek patozun içine düştü.  Yakınları hemen patozu durdurarak As’ı kurtarmak istedi fakat patozda bıçakların arasına sıkışan çiftçi feci şekilde can verdi.  

Olay yerine hemen sağlık, itfaiye ve jandarma ekipleri çağırılırken  As’ın patozda sıkışan cesedini çıkarmak için çalışma başlatıldı. olay yerini güvenlik şeridiyle kapatan Janarma ekipleri cesdin bulunduğu yeri ise bir battaniiye ile kapatarak itfaiye ekiplerini beklemeye başladı. cesedin çıkarıldıktan sonra  adli tıp kurumuna kaldırılması beklenirken jandarma olayla ilgili soruşturma başlattı. 

Yorumlar (0)