Genç Kızın Ölümüyle İlgili Yeni Gelişme

Denizli'de Çarşamba günü meydana gelen ancak bugün gündeme düşen olayda yurtta ölü bulunduğu belirtilen genç kızın intihar ettiği ifade edildi.

GÜNCEL 25.02.2022, 14:32 25.02.2022, 14:43
Genç Kızın Ölümüyle İlgili Yeni Gelişme

Denizli’de üniversite okuyan 22 yaşındaki Melike Baki, kaldığı öğrenci yurdunda ölü olarak bulundu. Sakaryalı gencin şüpheli ölümüne ilişkin inceleme başlatılırken, lise öğretmeninin sosyal medyada öğrencisi ile ilgili yaptığı paylaşımlar ise yürekleri dağladı.

Denizli’de Pamukkale ilçesi Yunusemre Mahallesinde bulunan bir üniversite yurdunda meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, Sakarya’nın Karasu ilçesinde yaşayan ve üniversite okumak için Denizli’ye giden 22 yaşındaki Melike Baki, kaldığı yurtta ölü olarak bulunmuştu. Şüpheli ölüme ilişkin inceleme devam ederken, gencin lisedeki beden eğitim öğretmeni Baki ile yaptığı son konuşmaları sosyal medya hesabı üzerinden paylaştı.

Pamukkale Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu öğrencisi olan ve mezun olduktan sonra çok sevdiği öğretmeni gibi beden eğitimi öğretmeni olma hayali kuran Melike Baki’nin yurtta kendini asarak hayatına son verdiği öğrenildi. 

Kaynak: haberdenizli.com
Yorumlar (0)
banner1776
banner1751
26
açık