Genç Kadın Bahçe Hortumuyla İntihara Kalkıştı!

Denizli'de daha önce de intihar girişiminde bulunan Şehriban A., adlı kadının yeniden intihara kalkıştığı öğrenildi. Bahçe hortumu ile intihar girişiminde bulunan 27 yaşındaki kadın, yapılan kalp masajının ardından ambulansla kaldırıldığı hastanede hayat mücadelesi veriyor.

GÜNCEL 12.07.2020, 13:16 13.11.2020, 10:51
Genç Kadın Bahçe Hortumuyla İntihara Kalkıştı!

HABERDENİZLİ.COM

Olay, dün Denizli’nin Merkezefendi ilçesi Zafer Mahallesi 3. Sanayi Sitesinde yaşandı. Alınan bilgilere göre, 27 yaşındaki Şehriban A., bir işyerinde bulunan yüksek merdivenlerinde boynuna doladığı bahçe hortumu ile kendini boşluğa bıraktı. Bir süre öyle kalan genç kadın, çevredekiler tarafından kurtarılarak kalp masajıyla hayata döndürülmeye çalışıldı. İhbar üzerine olay yerine gelen Sevindik 112 ekipleri, kalp masajına devam ederek hayata döndürdü. Yapılan müdahalenin ardından kadın acil servise ardından da hastaneye kaldırıldı.

KESİNTİSİZ MÜDAHALE HAYAT KURTARDI
Daha önce de intihar girişiminde bulunduğu öğrenilen kadının, kesintisiz müdahale sonrası yoğun bakım ünitesinde tedavisinin devam ettiği öğrenildi.

Yorumlar (2)
Bir dost 12 ay önce
Konu araştırılmalı bu insanları taniyan birisi olarak söylüyorum cinayet olabilir. Şehriban 2 çocuğunu ardında bırakıp gitmek istemezdi. O olmadan daha rahat edecekler bi soruşturulsun..
Bir dost 12 ay önce
Konu araştırılmalı bu insanları taniyan birisi olarak söylüyorum cinayet olabilir