Genç Çift 3 Derece Sıcaklıkta Nikah Kıydı

Denizli’de doğa dostu ormancı damat ile veteriner gelin, yamaç paraşütünün önemli adreslerinden olan, Çameli Yaylacık Yamaç Pisti’nin yer aldığı zirvede nikahlarını kıydı.

GÜNCEL 03.09.2021, 18:34 03.09.2021, 18:51
Genç Çift 3 Derece Sıcaklıkta Nikah Kıydı

Genç çift, bugün hayallerini 2 bin 140 metre yüksekliğindeki dağın zirvesinde nikahlarını kıyarak gerçekleştirdi.

3 DERECE SICAKLIKTA NİKAH

Çameli Orman İşletme personellerinden Baysal Zengin ile Veteriner Hekim Raziye Dağdelen ilginç bir nikah törenine hazırlık yaptılar. Nikah pastalarını dağın zirvesinde kesen çift, davetlilere pasta ve börek ikramında bulundu.  Hava sıcaklığının eksi 3 derece olduğu zirvede ‘Aman Ormancı” parçası çalınırken, zeybek gösterisi düzenlendi.  Dağcılarla zirveye çıkan nikah memuru, zirvede cübbesini giyerek Raziye ve Baysal Zengin çiftin nikahını kıydıktan sonra aile cüzdanını geline teslim etti.

“BU EŞİMİN VE BENİM HAYALİMDİ”

Zengin çifti, “Evleniyorsak ve ormancıysak bunu güzel bir zirvede gerçekleştirelim dedik. 2 bin 140 metre dağın zirvesinde dünya evine girdik,  çok mutluyuz” dediler. Bu tür evliliklerin, tabiat, doğa ve turizm endeksli mesajlarla yapılmasını dileyen Gelin  "Bu eşimin ve benim hayalimdi katılan herkese teşekkür ediyorum. Kayseri’nin Erciyes’i varsa bizim de Yaylacık Dağımız var” dedi.

Dağda nikah kıyan çift el ele yürürken, arkadaşları tarafından uzun süre alkışlandı.

Genç Çift 3 Derece Sıcaklıkta Nikah Kıydı

Genç Çift 3 Derece Sıcaklıkta Nikah Kıydı

Yorumlar (0)