GEKA YENİ BİNASINDA

Aydın, Denizli ve Muğla illerinin kalkınması için faaliyetlerini sürdüren ve merkezi Denizli’de bulunan Güney Ege Kalkınma Ajansı (GEKA) 2010 yılından bu yana hizmet verdiği EGS Park Kongre ve Kültür Merkezi’ndeki binasından, Pamukkale Teknokent Hizmet Binası’na taşındı.

GÜNCEL 03.03.2015, 11:13 03.03.2015, 11:18
GEKA YENİ BİNASINDA
4 yılı aşkın bir zamandan beri EGS Kongre Merkezi'nde bulununan Güney Ege Kalkınma Ajansı (GEKA) Pamukkale Üniversitesi Teknokent'e taşındı. 
Adres değişikliği nedeniyle, 9 Şubat 2015 tarihinde GEKA tarafından ilan edilen Alternatif Turizm, Üretim ve Ticaret Altyapısının Geliştirilmesi ile Yenilenebilir Enerji alanlarındaki 2015 yılı Mali Destek Programlarına proje başvurusu yapacak paydaşların dosyalarını Ajansın, “Güney Ege Kalkınma Ajansı, Pamukkale Teknokent Çamlaraltı Mh. Hüseyin Yılmaz Cd. No:67 B Blok Kat:2 20070 Pamukkale/DENİZLİ” adresine teslim etmeleri gerektiği açıklandı. Ayrıca yatırım danışmanlığı, yatırım izleme, yatırımcıların idari işlemleri ve bölgeye yatırımcı çekmeğe yönelik çalışmalarını sürdüren GEKA Denizli Yatırım Destek Ofisi de Teknokent Hizmet Binası B Blok giriş katı 8 numaralı odada yatırımcılara hizmet vereceği belirtildi.
Kaynak: haberdenizli.com
Yorumlar (0)