Gazeteci Mehmet Özden Dünya Evine Girdi

Denizli basın camiasından Mehmet Özden ile Melike Büyükateş dünya evine girdi. Çiftin nikahını Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan kıydı.

GÜNCEL 05.07.2020, 23:41 06.07.2020, 17:25
Gazeteci Mehmet Özden Dünya Evine Girdi

HABERDENİZLİ.COM

Gazeteci Mehmet Özden ile Eğitimci Melike Büyükateş çiftinin nikâh töreni Merkezefendi Kültür Merkezinde gerçekleşti. Çiftin nikâhını Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan kıydı.

Nikah şahitliklerini ise İYİ Parti Denizli Milletvekili Yasin Öztürk, Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, Otonomi Başkanı Berzan Taşer ve Ayşe Tuğba Temel yaptı. Törene Denizli Gazeteciler Cemiyeti yöneticileri, CHP Meclis üyeleri ve çok sayıda davetli katıldı.

Nikâh şahitliğini yapan Taşer: “Medya mensubu kardeşim Mehmet ile Melike hanımefendinin bu mutlu gününde nikâh şahitliğini yaptık. İlk günkü heyecanları ile mutlulukları daimi olsun” dedi.

Gazeteci Mehmet Özden ise törene katılan ve iyi dileklerini ileten herkese teşekkürlerini şu ifadelerle dile getirdi: “Yanımızda olan güzel dileklerini ileten tüm dostlarımıza büyüklerimize teşekkür ederim. Bizim bu güzel günümüze renk kattınız var olun.”

Gazeteci Mehmet Özden Dünya Evine Girdi

Gazeteci Mehmet Özden Dünya Evine Girdi

Yorumlar (2)
Ahmet 12 ay önce
VAllahi bravo!, maske yok. Brezilya başkanı gibi. Sözüm yok.
Osman Göbekli 12 ay önce
Hani temas mesafesi. Belediye Başkanı dahil.