Forum Çamlık’ta Dolu Dolu 23 Nisan Coşkusu

Denizli'nin en çok ilgi gören alışveriş merkezi Forum Çamlık, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın coşkusuna yaraşır bir programa imza attı.

GÜNCEL 24.04.2019, 15:44 24.04.2019, 15:51
Forum Çamlık’ta Dolu Dolu 23 Nisan Coşkusu

HABERDENİZLİ.COM

Forum Çamlık’ın minik ziyaretçileri Doğa Koleji, ODTÜ Koleji ve TED Koleji’nin desteğiyle hazırlanan etkinliğe akın etti, küçük büyük herkes bayram coşkusunu doyasıya yaşadı. 
Denizlililerin buluşma noktası Forum Çamlık, bu yıl 23 Nisan şerefine halk oyunları ve dans gösterilerinin yanı sıra neşeli kortejler ve koro dinletileriyle dolu dolu bir bayram programı gerçekleştirdi.

23 Nisan Salı günü saat 16.00’da kortejle yürüşü ile açılan program, Doğa Koleji korosunun bayrama özel performansıyla devam etti. Daha sonra ODTÜ Koleji, 23 Nisan’a özel halk oyunları gösterisini Forum Çamlık ziyaretçilerinin beğenisine sunarken, TED Koleji ekibi ise yine coşku dolu bir dans gösterisiyle bayram coşkusuna keyif kattı. Küçük büyük herkes, hep beraber marşların söylendiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları için Forum Çamlık’a akın etti. 
 

Kaynak: haberdenizli.com
Yorumlar (0)