Fito Konsantre İle Kusursuz Bir Cilt

GÜNCEL 19.10.2021, 09:52 19.10.2021, 09:55
Fito Konsantre İle Kusursuz Bir Cilt

Cildimiz yaşam şeklimizi yüzümüze yansıtan bir ayna gibidir. Gün içerisindeki stresimiz, maruz kaldığımız çevre kirliliği, tükettiğimiz besinler gibi çeşitli faktörler cildimizde geçici veya kalıcı izler bırakabilir. Yaşlanmaya bir dur demek, yaşam şeklimizin izlerini silmek veya ışıltılı bir cilde sahip olmak için ise cildimize iyi bakmamız gerekir.

Cildimize sağlıklı ve doğal bir bakım yapmak oldukça önemlidir. Doğanın bize sunduğu bitkiler ve diğer kaynaklar ile besleyici formülasyonlar oluşturmak mümkündür. Ancak her doğal ürün etkili ürün değildir. İşte bu noktada da Epique, Fito Konsantre içeren ürünleri ile cildiniz için hem doğal hem de etkili bakım yöntemleri sunmaktadır.

Fito Konsantreler içeren ürünleri ile profesyonel ürünler sınıfına girmektedirler. Cilt bakım yöntemleri arasında premium segmentte yer alan ürünler olmaları, Epique ürünlerini sektörde ayrı bir konuma getirmektedir. Bilim insanları tarafından derinlemesine yapılan araştırmalar sonucu etkisi kanıtlanmış bitkilerin, özenle ekstreleri elde edilir. Doğru dozajların da bir araya getirilmesi ile cilt bakımında güçlü ürünlerin üretilmesi sağlanır.

Ürünlerin her birinde, istenilen tedavi üzerinde etkili olan bitkilerin özütleri kullanılmaktadır. Bu özütler elde edilirken her bir bitkinin ana vatanından toplanmasına da doğru ekstraksiyon yöntemleri ile ekstre edilmeleri kadar önem verilir. Bu husus firmanın prensipleri arasındadır. Bundan dolayı Phytoadvance teknolojisi ile üretim gerçekleşmektedir. Üretilen ürünler kısa süreli bir kullanımla bile gözle görülür değişimler yaratabilecek etkiye sahiptir.

Her cilt tipine uygun olan fito konsantreler, spesifik bölgelere ve kullanım amaçlarına göre çeşitlilik göstermektedir. Arındırıcı bakım, gece bakımı, göz çevresi bakımı, gündüz bakımı, güneş bakımı, leke bakımı, temizleyici bakım, yaşlanma karşıtı bakım ve yoğun yenileyici bakım içerikleri ile bir cildin ihtiyacı olan her şeyi sunmaktadır.

Tüm cilt bakımlarında olduğu gibi fito konsantreleri de düzenli kullanmak oldukça önemlidir. Bakımınızı cilt temizliği ile desteklemeniz de ürünlerden göreceğiniz etkiyi arttırmaktadır. Bundan dolayı fito konsantreleri kullanırken hem ürünü düzenli kullanmaya hem de cilt temizliğinize özen göstermeniz gerekir.

Doğru Ürünlere Ulaşmak Artık Mümkün

Myepique, 1935’den beri cilt sağlığı üzerinde önemli etkilere sahip olan bitkiler üzerine çalışmaktadır. Doğal yollarla eriştiği bitki kaynaklarından etkili formüller oluşturarak, cilt sağlığına yönelik ürünler üretmektedir. Her bir ürünün içinde bulunan Fito Konsantreler, ürünün kullanım amacına göre şekillenmektedir. Sağlıklı bir cilt için gerekli olan her şeye sahip olan kremler, jeller veya solüsyonlar ile kişilere etkili ve kalıcı cilt bakım ürünleri sunmaktadır.

Haber Detayı

Yorumlar (0)