Fırıncılar Odası O Kaşığın Sapını Arıyor

Denizli’nin Merkezefendi ilçesi, 1200 Evler mahallesinde bir marketten alınan ekmeğin içinden Çay kaşığı çıktı. Fırıncılar Odası, ekmeğin incelenerek üretimi yapan fırına yaptırım uygulanacağını belirtti.

Fırıncılar Odası O Kaşığın Sapını Arıyor

HABERDENİZLİ.COM

Denizli’de son zamanlarda ekmek skandallarının ardı arkası kesilmiyor.  Son günlerde  farklı yerlerden alınan ekmeklerin içinde mandal, ip ve hayvan pisliği çıktığı iddia edildi. Son olarak 1200 Evler mahallesinde bir marketten ekmek alan Abdullah Ç.’nin aldığı ekmeğin içinden çay kaşığı çıktı. ekmeğin fotoğrafını çeken Abdullah Ç. Durumu Denizli Fırıncılar Odası’na bildirdi. Denizli Fırıncılar Odası Başkanı Bekir Karadaban olayla ilgili soruşturma yapılacağını belirterek ekmeği üreten fırına yaptırım uygulanacağını belirtti.

Güncelleme Tarihi: 19 Ocak 2018, 12:53
YORUM EKLE
YORUMLAR
Tuğçe
Tuğçe - 1 yıl Önce

Bu fırıncıları güzelce denetim yapsınlar bu kaçıncı bunlar yüzünden bizim hayatımız tehlike altında geçenlerde bizim de başımıza geldi ip ya ip o ip benim oğlumun boğazına takıldı çocuğum boğulmaktan son anda kurtuldu bir kere de demir çıkmıştı Allah nasıl biliyorsa öyle yapsın.....

SIRADAKİ HABER
banner1243