banner1348

Filiz'den Muhtarlar Günü Mesajı

AK Parti Denizli İl Başkanı Necip Filiz Muhtarlar Günü dolayısıyla mesaj yayınladı.

Filiz'den Muhtarlar Günü Mesajı

Haberdenizli.com

Filiz, 19 Eylül Muhtarlar Günü dolayısıyla yayımladığı mesajda, zor şartlar ve kısıtlı imkanlarla yürüttükleri fedakarca hizmetlere rağmen yıllarca temsil noktasında geri planda bırakılan muhtarların, AK Parti hükümetlerinin reformları sayesinde hak ettikleri konuma getirildiğini belirtti.

Muhtarların vatandaşla devlet arasında bir köprü vazifesi gördüğünü vurgulayan Filiz, "Mahallelerimizin adeta gözü, kulağı olan muhtarlarımız, kamu hizmetinin mahallelerimize hızlı ve etkin bir şekilde ulaştırılmasında mühim bir görev üstlenmektedir. 19 Ekim gününün Muhtarlar Günü olarak belirlenmesi, son dönemde yapılan iyileştirmelerin artarak devam etmesi, devletimiz ve hükümetimizce, en küçük mahalli hizmet birimi olarak muhtarlarımıza verilen önem ve değerin bir göstergesidir. Muhtarlarımız hem milleti, hem de devleti temsil gibi önemli bir sorumluluğu üstleniyor. Siyasi hayatı boyunca demokrasinin yerelden başladığına ve büyük devlet olmanın yolunun yerelden geçtiğine inanan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, her fırsatta muhtarlığın önemine vurgu yapmaktadır. Bizler de bu anlayışla muhtarlarımızla sürekli işbirliği halinde siyaset yapmaya devam edeceğiz" ifadelerini kullandı. 

"Muhtarlarımızın Görüş Ve Önerileri Her Zaman Vazgeçilmez Olmuştur"

Yapılması gereken çalışmalar ve halkın beklentileri hususunda muhtarlarla istişare ettiklerini belirten Filiz, "Mümkün olduğunca onlarla birlikte, hizmetin halka hızlı bir şekilde ulaştırılması için çalışıyoruz. Hizmetlerimizin gerek planlaması, gerekse hayata geçirilmesi aşamalarında, vatandaşa doğru hizmeti götürebilmek için muhtarlarımızın görüş ve önerileri her zaman vazgeçilmez olmuştur ve olacaktır. Bu duygu ve düşüncelerle demokrasinin seçilmiş neferi olan muhtarlarımızın 19 Ekim Muhtarlar Günü'nü kutluyorum. Hep birlikte güzel bir gelecek için çalışmaya, daha çok çalışmaya devam edeceğiz. Çünkü bizler her zaman onların yanında olacağız" ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER