FETÖ'den Açığa Alınan Altın'ın Yerine Erdoğan

Denizli’de FETÖ soruşturması kapsamında önce açığa alınan ardından Ankara’ya çekilerek görevine iade edilen Ahmet Altın’ın yerine Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü görevine Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci’nin Danışmanı Süleyman Erdoğan atandı.

FETÖ'den Açığa Alınan Altın'ın Yerine Erdoğan
Denizli’de uzun yıllar Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü olarak görev yaptıktan sonra bir ara Uşak’a atanan, ardından da yeniden Denizli’de göreve başlayan Ahmet Altın, 15 Temmuz Darbe girişimi sonrası FETÖ soruşturması kapsamında açığa alınmıştı. Soruşturma sonucunda suçsuz olduğu ispatlanan Altın, bakanlık kararı ile görevine iade edilmiş ancak Ankara’ya çekilmişti. Altın’dan boşalan il müdürlüğü koltuğuna atanan isim belli oldu.

ZEYBEKCİ'NİN BAŞDANIŞMANI
Başarılı çalışmaları ile dikkat çeken ve Denizlililerin yakından tanıdığı isim olan Süleyman Erdoğan, artık, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdür’ü olarak görev yapacak. Denizli Büyükşehir Belediyesi’nde Özel Kalem Müdürlüğü ile başlayan Süleyman Erdoğan, daha Zabıta Müdürlüğü ve Ulaşım Müdürlüğü birimlerinden görev almıştı.

haberdenizli.com

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER