Ferdi Kaza Sigortası Ödemesi Yapıldı

Denizli'nin Çameli İlçesi'nde, geçtiğimiz temmuz ayında girdikleri su kuyusunda zehirlenerek hayatlarını kaybeden Ruyan Altın ile Seviye Altın çiftinin oğullarına, sendikanın yaptırdığı ferdi kaza sigortası kapsamında 20 bin liralık çek verildi. 

Ferdi Kaza Sigortası Ödemesi Yapıldı
Öz Orman İş Sendikası'nın üyeleri için yaptığı ferdi kaza sigortası kapsamında, su kuyusunda zehirlenerek hayatlarını kaybeden Ruyan Altın ile Seviye Altın çiftinin oğullarına 20 bin liralık çekle ödeme yapıldı. Çek teslim törenine, Öz Orman İş Sendikası Genel Mali Sekreteri ve Genel Başkan Yardımcısı Ali Bilgin, Öz Orman İş Sendikası Denizli İl Başkanı ve Bölge Temsilcisi Halil Turhan, Denizli Orman Bölge Müdürü Mustafa Korucu, Çameli Orman İşletme Müdürü Hakkı Hakan Uysal ile hayatını kaybeden Ruyan Altın ve Seviye Altın'ın çocukları Tamer Altın ile Onur Altın katıldı. 


Çameli Orman İşletme Şefliği'nde çalışan Ruyan Altın, 25 Temmuz'da bahçesindeki su kuyusuna inmiş ve su motorundan çıkan egzoz gazından zehirlenerek hayatını kaybetmişti. Seviye Altın da eşinin kuyudan çıkmaması üzerine girdiği kuyuda zehirlenerek ölmüştü. Öz Orman İş Sendikası üyesi olan Ruyan Altın'ın oğulları Tamer Altın ve Onur Altın'a sendika yetkilileri ferdi kaza sigortası kapsamında 20 bin liralık sigorta çeki verdi. 

haberdenizli.com

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER