banner1029

Evden Denizli'ye gidiyorum diye çıktı: Bir daha haber alınamadı

Muğla'nın Bodrum ilçesinde yaşayan 58 yaşındaki Bestami Göktaş, 3 gün önce ambalaj ürünleri satın almak için Denizli'ye gidiyorum diye yola çıktı. Göktaş'tan o günden beri haber alınamıyor.

Evden Denizli'ye gidiyorum diye çıktı: Bir daha haber alınamadı

HABERDENİZLİ.COM

Muğla'nın Bodrum ilçesinde yaşayan Bestami Göktaş, 21 Eylül Perşembe günü Bodrum'dan kiraladığı 06 FA 3092 plakalı beyaz renkli hafif ticari araçla Denizli'ye mal almaya gidiyorum diye yol çıktı.

Kendisinden o günden beri haber alınamadı. Dün durumu Denizli Emniyet Müdürlüğüne bildiren damadı Emrah Aydın, "babam ambalaj işi yapıyor. 21 Eylül'de saat 10.00 gibi mal almak ve ödeme yapmak için yanında yüklü bir parayla Denizli'ye yola çıkıyor. Kendisinden o günden beri haber alınamıyor. Kiraladığı araçta takip sistemi bulunmadığı için araca da ulaşamadık. Denizli'de mal aldığı yer ile de irtibata geçtik fakat oraya da gelmemiş. Babam için endişeleniyoruz. Görenlerin polise veya bize haber vermelerini rica ediyoruz" diye konuştu. 

Bestami Göktaş'ın 1.60 metre boyunda, hafif kilolu bir yapıya sahip olduğunu belirten Emrah Aydın, Bestami Göktaş'ın görülmesi halinde 0 536 691 00 02 telefona veya polise haber vermesini rica etti.

Güncelleme Tarihi: 25 Eylül 2017, 14:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER