ESNAF YERİNİ BELİRLEDİ

Merkezefendi Belediyesi Kapalı Pazaryeri esnafların kura çekimi sonrasında yerlerinin belli olmasına müteakip 301 esnafla kontrat imzaladı.

GÜNCEL 03.03.2015, 12:59 03.03.2015, 13:02
ESNAF YERİNİ BELİRLEDİ
banner1641
Denizli Merkezefendi Belediyesi Başkanı Subaşıoğlu, pazaryerinin 15 Mart’tan itibaren hizmete gireceğini belirterek, hayırlı olmasını diledi.
İmza töreninde açıklamalar yapan Başkan Muhammet Subaşıoğlu, “Geçtiğimiz günlerde Merkezefendi Kapalı Pazaryeri’nin kurası çekilerek, esnaflarımızın yeri noter huzurunda belirlenmişti. Öncelikle bütün esnaflarımızın yerlerinin hayırlı olmasını diliyorum. 272 tezgahımız ve 29 adet dükkanımız var. Gönül arzu ederdi ki,  daha büyük bir alanımız olsun ve daha büyük bir pazaryeri yapabilseydik, daha fazla esnafımıza yer verebilseydik, mevcut esnafımıza daha büyük yerler tahsis edebilseydik. 15 Mart’ta yeni yapılan Merkezefendi Kapalı Pazaryeri’ne taşınarak hizmet vermeye başlayacağız. Burada hiç kimseye özel ayrımcılık söz konusu olmamıştır, olması da mümkün değildir. Biz Merkezefendi Belediyesi olarak adaletten yana olduk. Kurada kime neresi çıktıysa oraya yerleşecek.  Yerimiz iyi çıkmadı diye düşünmeyin. Herkesin nasibi ayrıdır. Hepinizin kazancı bol olsun. Pazaryerimiz şimdiden hayırlı uğurlu olsun” dedi.
Konuşmanın ardından Merkezefendi Kapalı Pazaryeri’nde hizmet verecek olan 301 esnafla kontrat imzalandı.
Kaynak: haberdenizli.com
banner1640
Yorumlar (0)