En güzel teşekkür bu olsa gerek

Yurtiçi ve yurtdışında ihtiyaç sahiplerinin yardımına koşan Kızılay’a Cevat Akşit Yurdu’nda karantinada olan vatandaşlardan teşekkür geldi. Bir vatandaş, camdan aşağına sarkıttığı kartonda yazan yazı ile Kızılay’a teşekkür etti.

GÜNCEL 28.10.2020, 14:32 28.10.2020, 14:49
En güzel teşekkür bu olsa gerek

HABERDENİZLİ.COM

Kan ihtiyacını karşılamanın dışında toplumsal olaylarda da en ön saflarda hareket eden kuruluşlardan biri olan Türk Kızılay’ı, vatandaşlardan teşekkür almaya devam ediyor. Yurtiçi ve yurtdışında ihtiyaç sahiplerinin yardımına ilk koşan kuruluşlardan biri olan Kızılay’ın Denizli Şube gönüllüleri takdir toplamaya devam ediyor. Denizli İlçelerinde bulunan karantinadaki vatandaşlarla erzak yardımlarının ulaştırıldığı faaliyetlerinin yanı sıra merkezde de çalışmalarını sürdüren Kızılay’a bir teşekkür de Cevat Akşit Yurdu’ndan bulunan vatandaşlardan geldi. Karantinada bulunan bir vatandaş, camdan aşağına sarkıttığı yazı ile Kızılay’a ve gönüllülerine teşekkür etti. “Denizli ilinin gururu Kızılay. Bizleri doyuran, aç koymayan, giydiren, açıkta koymayan kuruluşa teşekkürler” ibaresinin yazıldığı kartonu gören gönüllüler duygusal anlar yaşadı. 

HAYIRSEVERLERE TEŞEKKÜR ETTİ
Vatandaşın duygulandıran teşekkürüne, teşekkür ile karşılık veren Türk Kızılay’ı Denizli Şube Başkanı Adem Salih Deniz, Kızılay olarak her zaman vatanın ve vatandaşın yanında olmaya devam edeceklerini söyledi. Deniz, “Hayırseverlerimizin destekleri ile Sarayköy dahil bir çok ilçede gönüllülerimiz tarafından karantinada bulunan vatandaşlarımızın erzak ihtiyaçları tarafımızca karşılanıyor. Bununla ilgili çok güzel geri dönüşler alıyoruz. Cevat Akşit Yurdu’nda kalan vatandaşlardan bir tanesi cama koyduğu yazı ile bizleri duygulandırdı. Bizler de vatandaşlarımız adına hayırseverlerimize teşekkür ediyoruz. Onların maddi ve manevi destekleri olmasa bir bu işleri gerçekleştiremeyiz. Emeği geçen herkesten Allah razı olsun” dedi.

Yorumlar (0)