Ehliyetine El Konunca İntihara Kalkıştı

Denizli’de trafik kontrolünde alkollü olarak yakalanan ve ehliyetine el konulan adam, sağlık kontrolünün ardından serbest bırakıldığı Denizli Devlet Hastanesi’nde B Blok çatısına çıkarak intihar etmek istedi. Polis, uzun süren ikna çalışmalarının ardından zanlıyı intihardan vazgeçirerek çatıdan indirdi.

GÜNCEL 23.07.2020, 20:14 13.11.2020, 10:38
Ehliyetine El Konunca İntihara Kalkıştı

HABERDENİZLİ.COM

İlginç olay, Denizli Devlet Hastanesinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, ismi henüz öğrenilemeyen bir zanlı, trafik kontrolünde alkollü olarak yakalandı. Ehliyetine el konulan zanlı, daha sonra sağlık kontrolü için Denizli Devlet Hastanesine getirildi. Polis ekibi eşliğinde hastaneye getirilen zanlı, Adli Birimdeki işlemlerin ardından serbest bırakıldı. Polisin ‘gidebilirsin’ dediği zanlı, gitmek yerine B Blok çatısına çıkmayı tercih etti.
HERKES SEFERBER OLDU
Adamın çatıya çıktığını gören vatandaşlar durumu polis ekiplerine haber verdi. Ekipler, çatıya çıkarak zanlıyı ikna etmeye çalıştı. Bir süre direnen zanlı, daha sonra ikna oldu. Çatıdan indirilen zanlı, bir daha sağlık kontrolünden geçirildiği öğrenildi.

Yorumlar (0)