Eğitim-Bir-Sen: İş Bilmez Bir İlçe Müdürü

Eğitimde başarı göstermeyince bir şekilde gündemde yer işgal etmek isteyenE Tavas İlçe Milli ğitim Müdürü yeni bir skandal ile ortaya çıktı.

GÜNCEL 28.08.2020, 23:17 28.08.2020, 23:20
Eğitim-Bir-Sen: İş Bilmez Bir İlçe Müdürü

HABERDENİZLİ.COM

Okullarda görev yapan eğitim çalışanlarına unvan, kıdem veya farklı bir statü gözetilmeksizin maskelerinin dağıtılması gerekirken, bu nevi şahsına münhasır ilçe müdürü okullarda görev yapan hizmetlilere maske dağıtılmasına izin vermeyerek insan olana yakışmayan bir uygulamaya imza atmıştır.
Okulların açılması arifesinde canla başla çalışan hizmetli arkadaşlarımız hem okulların genel temizliği hem de ortak kullanım alanlarının steril hale getirilmesi için yoğun mesai harcarken, bu arkadaşlarımıza yapılan açıkça bir küstahlıktır. 
Sayın müdür bu maskelerin kamu çalışanlarının tamamına Valilik ve Kaymakamlıklar tarafından dağıtıldığını bilmiyor sanırım. Tekrar söylüyoruz, küçük bir çocuğa anlatır gibi tekrar söyleyelim, tüm çalışanlara herhangi bir unvan farketmeksizin maske vermek zorundasınız. 
Denizli’nin büyük ilçelerinden birisi olan Tavas ilçemizin eğitimde başarılarıyla değil de, İlçe Müdürünün  dengesiz, ipe sapa gelmez absürt uygulamaları ile gündeme gelmesine diyecek söz bulamıyoruz.
Hizmetli arkadaşlarımıza maske dağıtılmamasının takipçisiyiz. Gerekli mercilere de konuyu taşıdık.  Sayın müdür okeye dörtlü arayacağına personellerine maske bulsun. Eğer bulamayacak ise bu arkadaşlarımıza biz maske buluruz, onların sağlığını tehlikeye attırmayız.
 

Yorumlar (1)
Murat 12 ay önce
Ben hizmetliyim bana deng gelsede böylesi göst
ersem ona dağıtılmayacak lafını