Ege Bölgesinin En Başarılı Milletvekilleri Sıralamasında Denizli'den 2 Vekil Var

ORC Araştırma şirketi tarafından yapılan Ege Bölgesi, en başarılı milletvekilleri araştırmasında Denizli'den 2 milletvekili listeye girdi. Listede Denizli Milletvekili Şahin Tin 2. sırada yer aldı. CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Denizli Milletvekili Gülizar Biçer Karaca ise 12. sıranın sahibi oldu.

GÜNCEL 10.07.2020, 13:11 10.07.2020, 14:01
Ege Bölgesinin En Başarılı Milletvekilleri Sıralamasında Denizli'den 2 Vekil Var

HABERDENİZLİ.COM

ORC Araştırma, Eğitim, Danışmanlık Ege Bölgesi’nin en başarılı milletvekilini belirlemek için bir araştırma düzenledi.  Araştırmada her milletvekili kendi grubunda değerlendirildi. Araştırmaya katılan kişilere '' son 2 yılı değerlendirdiğinizde bölgesel çalışmaları, meclis çalışmaları ve halkla iletişimine göre 'sizce ilinizin en başarılı milletvekili hangisidir?''' sorusu yöneltildi. Tabloda başarı oranına göre Ege Bölgesi' nin en başarılı milletvekilleri belirlendi. Tabloda 5 AK Parti, 8 CHP, 1 MHP, 1 İYİ Parti milletvekili yer aldı.

Tabloya göre AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin 2.sırada yer aldı.

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Denizli Milletvekili Gülizar Biçer Karaca ise listede 12. Sırada yer aldı.

Araştırma sonucuna göre listenin birincisi yüzde 45,5 oyla CHP İzmir Milletvekili Kamil Okyay Sındır oldu. 3'üncülüğü ise AK Parti Aydın Milletvekili Rıza Postacı aldı.

Yorumlar (0)