DÜNYA REKORUNU KIRDILAR

Forum Çamlık, dünyanın en ünlü serisi ‘Star Wars’un Disney Channel’da gösterime girecek yepyeni çizgi filmi ‘Star Wars Asiler’ için büyük bir etkinliğe imza attı.

GÜNCEL 22.09.2014, 10:29 22.09.2014, 10:40
DÜNYA REKORUNU KIRDILAR
Forum Çamlık, dünyanın en ünlü serisi ‘Star Wars’un Disney Channel’da gösterime girecek yepyeni çizgi filmi ‘Star Wars Asiler’ için büyük bir etkinliğe imza attı. 7’den 77’ye tüm Star Wars hayranları, Denizli başta olmak üzere 9 ildeki  Forum AVM’de  aynı anda  “Işın Kılıcı Sallama” kategorisinde dünya rekoru kırıldı. 

Denizli’nin alışveriş ve yaşam merkezi Forum Çamlık, küçüklerin olduğu kadar büyüklerin de ilgisini çekecek özel bir etkinliğe imza attı. .Star Wars Asiler’in Dünya Lansmanı kapsamında, Cumartesi günü, Denizli Forum Çamlık’la birlikte İstanbul, İzmir, Trabzon, Aydın, Mersin, Kayseri, Gaziantep, ve Ankara’nın bulunduğu 9 ilde eş zamanlı etkinlikler düzenlendi. Etkinliklerde toplam 601 kişilik katılım ile “En Geniş Katılımlı Işın Kılıcı Eğitimi” kategorisinde Guinness Dünya Rekoru kırıldı.  Rekoru takiben  Disney Channel’da 4 Ekim’de yayınlanacak Star Wars Asiler’in 44 dakikalık özel bölümünün Türkiye’deki ilk gösterimi yapıldı.


IŞIN KILICI KULLANMAYI ÖĞRENDİLER
Star Wars Asiler’in Dünya Lansmanı kapsamında Disney Channel ve Multi Turkey işbirliğinde gerçekleştirilen etkinliklerin Forum Çamlık ayağı renkli görüntülere sahne oldu. Her yaştan Star Wars hayranının yoğun ilgi gösterdiği Guinness Dünya Rekoru denemesi esnasında katılımcılar Jedi eğitmenlerinden hem bir Jedi olmanın inceliklerini hem de Işın Kılıcı kullanmanın ustalıklarını öğrendiler. Rekor tescili ile birlikte eğitim sertifikalarıyla ödüllendirilen katılımcılara daha sonra Türkiye’de ilk defa Star Wars Asiler’in 44 dakikalık özel bölümünü izleme fırsatı da sunuldu.

MACERA 4 EKIM’DE BAŞLIYOR!

Star Wars Asiler, Türkiye’de 4 Ekim Cumartesi günü saat 11:00’de 44 dk’lık özel bölümüyle Disney Channel’da başlıyor. 17 Ekim’den itibaren ise her Cuma saat 18:00’de yeni bölümleriyle yine Disney Channel’da hayranlarıyla buluşmaya devam edecek.Kaynak: haberdenizli.com
Yorumlar (0)