banner1348

Dünden Bu Yana Yardım İstiyor Ama Ne Gelen var ne Giden

Denizli’de dün meydana gelen aşırı yağış nedeniyle Pamukkale ilçesinin Kayıhan mahallesinde su baskınları yaşandı. Dün evini su basan 70 yaşındaki Muhteber Kocaer dünden bu yana evinde ki suyun boşaltılması ve temizlenmesi için Pamukkale Belediyesinden yardım istiyor fakat dünden bu yana yaşlı kadının evine uğrayan yok. 

Dünden Bu Yana Yardım İstiyor Ama Ne Gelen var ne Giden

HABERDENİZLİ.COM

Denizli’de dün meydana gelen aşırı yağışlarda çok sayıda ev ve iş yeri sular altında kaldı. Özellikle Pamukkale ilçesind çok sayıda mahallede su baskınları yaşandı. Evi sular altında kalanlardan biri de Kayıhan Mahallesi, Yusuf Bağ Caddesi No:39’da yaşayan 70 yaşındaki Muhteber Kocaer oldu.    Bir anda bastıran yağmur nedeniyle Kocaer’in evi sular altında kaldı. Evde yalnız yaşayan yaşlı kadının bir çok eşyası sel sularına maruz kaldı.

ARIYORLAR AMA GELEN YOK

Muhteber Kocaer’in evini su basmasının ardından komşuları yaşlı kadına yardımcı olmak için durumu Pamukkale Belediyesi ekiplerine bildirdi. Adres bilgilerini alan belediye yetkilileri, eve ekip yönlendireceklerini söyledi fakat kimse gelmedi.  Dünden bu yana belediye defalarca aranırken yaklaşık 24 saat geçmesine rağmen yaşlı kadının yardımına kimse gelmedi.  Çamur içinde belediye ekipleirni bekleyen Kocaer, bir an önce yardım bekliyor.  Yetkilileri defalarca arayan komşuları ise duyarsız yaklaşıma tepki gösteriyor. 

Güncelleme Tarihi: 29 Mayıs 2018, 13:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER