DTO'DAN KAN BAĞIŞI

Denizli Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Necdet Özer başta olmak üzere Denizli Ticaret Odası Yönetim Kurulu Üyeleri, Meclis Üyeleri, Meslek Komitesi Üyeleri ve personeli Türk Kızılayı’na kan bağışı gerçekleştirildi.

GÜNCEL 25.09.2013, 16:51 25.09.2013, 17:02
DTO'DAN KAN BAĞIŞI

Denizli Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Necdet Özer başta olmak üzere Denizli Ticaret Odası Yönetim Kurulu Üyeleri, Meclis Üyeleri, Meslek Komitesi Üyeleri ve personeli Türk Kızılayı’na kan bağışı gerçekleştirildi. Etkinlikte, Denizli Ticaret Odası Meclis Başkanı ve Türk Kızılayı Denizli Şube Başkanı Habib Yıldız da hazır bulundu.
Konuyla ilgili açıklama yapan Başkan Özer, kan bağışı yapmanın sosyal sorumluluk olduğunu belirterek, “Türk Kızılayı ile ortaklaşa kan bağışı için kampanya düzenledik. Çünkü Türk Kızılayı tarafından yapılan çalışmaların yerindeliği ve güzelliklerini görüyoruz. İnşallah verdiğimiz kanla bir hayat kurtarırız. Kan vermek insanlığın en önemli vazifelerinden bir tanesidir. İnsan hayatından daha önemli bir şeyin olmadığını düşünüyorum. Bu nedenle Denizli Ticaret Odası olarak verdiğimiz kanlarla en az bir can kurtarabiliyorsak sosyal sorumluluğumuzu yerine getirdiğimizi düşünüyoruz. İleriki günlerde de bu tarz hayırlı işlere destek vermeye devam edeceğiz. Bu tür organizasyonların ilimize hayırlı olmasını diliyorum. Kan bağışında bulunan herkese teşekkür ediyorum.” dedi.  
Konuşmasının ardından Başkan Özer, kan bağışında bulundu.
    

Kaynak: haberdenizli.com
Yorumlar (0)