DTO Çivril ve Baklan Belediyelerini Ağırladı

Denizli Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Erdoğan, Çivril Belediye Başkanı Dr. Gürcan Güven ve Baklan Belediye Başkanı Yusuf Gülsever'ikonuk etti.

DTO Çivril ve Baklan Belediyelerini Ağırladı
DTO Başkanlık makamında gerçekleşen ziyarette Baklan Belediye Başkanı Yusuf Gülsever, Başkan Erdoğan’a yeni görevinde başarılar dileyerek, “Denizli Ticaret Odası, ilimizin en önemli sivil toplum kuruluşları arasında yer almaktadır. Bu kurumun başında ise sizleri görmek bizleri sevindirmiştir.” diye konuştu.Çivril Belediye Başkanı Dr. Gürcan Güven ve Çivril AK Parti Merkez İlçe Başkanı Mehmet Celep’in hazır bulunduğu ziyarette iseBaşkan Güven, Başkan Erdoğan’a yeni görevinin hayırlı olması temennisinde bulunarak “Odada başarılı faaliyetlere imza atacağınıza inancım tamdır.” dedi.
Başkan Uğur Erdoğan, ziyaretlerden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Denizli için ortak hareket etmenin önemli olduğunu, bu kapsamda belediyeler ile de ortak çalışmalar yürütmeye hazır olduklarını söyledi. Çivril Belediye Başkanı Güven ve beraberindekiler daha sonra Denizli Ticaret Odası Meclis Başkanı Hüseyin Memişoğlu’nu makamında ziyaret etti. 

 

haberdenizli.com

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER