DTO Başkanı Erdoğan’a MÜSİAD’dan Ziyaret 

Denizli Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Erdoğan, Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Denizli Şubesi yönetim kurulu üyelerini ağırladı.

GÜNCEL 06.10.2016, 11:01
DTO Başkanı Erdoğan’a MÜSİAD’dan Ziyaret 
banner1551
DTO Başkanlık makamında gerçekleşen ziyarette, MÜSİAD Denizli Şube Başkanı İsmail Biltekin ve beraberindeki MÜSİAD yönetim kurulu üyeleri, Erdoğan’a tebriklerini ileterek, başarılar diledi.   
Başkan Uğur Erdoğan, MÜSİAD'a ziyaretleri dolayısıyla teşekkür ederek, “Derneğin çalışmalarını uzun süredir yakından takip ediyorum. Sosyal sorumluluğunuz çerçevesinde Denizli’ye katkı sağlayacak projeler ürettiğinizi görüyorum. Biz de Denizli Ticaret Odası olarak ilimize ve ülkemize daha fazla katkıda bulunmak amacıyla yeni çalışmalar içerisine girdik. Yani Ticaret Odası sadece evrak onaylayan bir kurum değil il, bölge ve ülke ekonomisine daha fazla katkı sağlamanın öncüsü olacak. Hedefimiz ilk olarak yerli ve yabancı yatırımcıları ilimize çekmek. MÜSİAD ile de Denizli ve ülke menfaatleri doğrultusunda ortak çalışmalara imza atabiliriz” dedi. 
Başkan Biltekin ise “Odalar ve dernekler arasındaki birlik ve beraberlik çok önemli. MÜSİAD olarak Denizli Ticaret Odası’nın katkılarıyla ilimiz için önemli çalışmalar gerçekleştirebiliriz.” şeklinde konuştu.  
 
Kaynak: haberdenizli.com
Yorumlar (0)
banner1567
açık
Denizli Büyükşehir Belediyesi facebook twitter instagram youtube iletisim denizli buyuksehir belediyesi