banner1348

Dodurgaspor Başkanı Der, "Kameralar İncelendi Suçsuzuz"

Dün Denizli'nin Acıpayam İlçesi Dodurga Mahallesi'nde yaşanan kamyon yangınından dolayı için Dodurgaspor Klüp Başkanı Ramazan Der'den beklenen açıklama geldi.

Dodurgaspor Başkanı Der, "Kameralar İncelendi Suçsuzuz"

HABERDENİZLİ.COM

Dodurgaspor Klüp Başkanı Ramazan Der, "Bugün Dodurga mahallemizde yanan saman dolu kamyondan dolayı çok üzüldük. Dün saat 23.00'e kadar  Acıpayam İlçe Emniyeti Müdürlüğü'nde yaklaşık 3 saat kameraların dakika dakika izlenilmesinden sonra Dodurgaspor taraftarının suçsuz olduğu anlaşıldı. Daha önceden yangın başlayıp tam taraftarın ordan geçerken alev alması yanlış anlaşılmaları beraberinde getirdi. Araç sahibi görüntüleri izledikten sonra şikayetini geri aldı" dedi.

YÖNETİMDEN AÇIKLAMA 

Maçtan sonra Dodurgaspor Yönetim Kurulu tarafından kulübün sosyal medya hesabından konu ile ilgili yazılı açıklama yapılarak, "Bugün oynanan Güzelyurt-Dodurgaspor karşılaşmasının ardından elimizde olmayarak taraftarlarımızın sevinci sonucu üzücü ve tatsız bir olay yaşadık. Bilinmesini isteriz ki olayda  kasti bir hareket yoktur ve gereken işlemler yapılarak iki tarafında mağduriyeti giderilmiştir. Sosyal Medyada kişisel hesaplar tarafından yazılan yalan yanlış haberler bizi derinden üzmüştür. Taraftarlarımızın daha dikkatli olarak tahriklere kapılmamasını ve her zaman olduğu gibi centilmence takımlarını desteklemeleri en büyük temennimizdir" denildi. 

Güncelleme Tarihi: 11 Mart 2019, 17:59
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER