DESİAD Yönetim Kurulu Başkanı Konyalıoğlu, "Aydın-Denizli Otoyol Sürecini Takip Ediyoruz"

DESİAD Yönetim Kurulu Adına Yönetim Kurulu Başkanı İ. Okan Konyalıoğlu Aydın - Denizli otoyoluyla ilgili açıklamalarda bulundu.

GÜNCEL 17.08.2020, 11:00 17.08.2020, 11:11
DESİAD Yönetim Kurulu Başkanı Konyalıoğlu, "Aydın-Denizli Otoyol Sürecini Takip Ediyoruz"

HABERDENİZLİ.COM

DESİAD Yönetim Kurulu Adına Yönetim Kurulu Başkanı İ. Okan Konyalıoğlu, yaptığı açıklamada şunları söyledi:

"Ulaştırma ve Alt Yapı Bakanı Adil Karaismailoğlu geçtiğimiz hafta Denizli'de bir takım ziyaret ve incelemelerde bulundu. Bu ziyaret sırasında DESİAD olarak bizlerin, pek çok STK'nın ve Denizli iş dünyasının yakından takip ettiği ve merakla beklediği Denizli-Aydın Otoyolu ihalesi ve süreci hakkında da açıklamalar yaptı.

Açıklamaları ile konunun takipçisi olduğunu belirten ve bu anlamda kente ümit veren Sn. Bakan ihale sürecinin tamamlanmak üzere olduğunu, 163 km den oluşacak Otoyol inşaatının 2 yıl içerisinde bitirileceğini ifade etti.

DESİAD Aydın-Denizli Otoyolu ve geciken ihale süreçleri ile ilgili duyarlılık gösteren ve bu konuyu ciddi olarak takip ve gündeminde tutan bir dernektir. Son açıklamamızda '' ....amasız, fakatsız....'' bir sonuç beklediğimizi belirtmiştik. 

DESİAD'ın her bir üyesinden yönetim kuruluna kadar bir bütün olarak ve aynı kararlılıkla,  ülke kaynakları ve bölge insanı için en doğru yatırım kararlarının verilmesi ve hayata geçirilmesi için her türlü desteğe hazır olduğumuzu bir kez daha belirtmek isteriz." dedi.

banner1640
Yorumlar (0)