Denizlililer Dikkat! Uyarılar Peş Peşe Geldi

Denizli Meteoroloji Müdürlüğü ve Denizli Büyükşehir Belediye İtfaiyesi tarafından peş peşe kuvvetli yağış uyarısı geldi. Yağmur sonrası oluşabilecek sele karşı vatandaşlara uyarılarda bulundu.

Denizlililer Dikkat! Uyarılar Peş Peşe Geldi

HABERDENİZLİ.COM

Yapılan son değerlendirmelere göre; bugün öğleden sonra etkili olması beklenen sağanak ve gökgürültülü sağanak yağışların, Afyonkarahisar, Uşak ve Denizli'de yerel olarak kuvvetli olması bekleniyor.

Meteoroloji müdürlüğü, kısa sürede yerel olarak fazla miktarda yağış bırakabileceği tahimn edilen kuvvetli gök gürültülü sağanak şeklindeki yağışların oluşturabileceği, sel, su baskını, yıldırım, yağış anında kuvvetli rüzgar, yerel dolu yağışı ve ulaşımda aksamalar gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olması konusunda uyarılarda bulundu.

Büyükşehir İtfaiyesi'de Uyardı!

Denizli Büyükşehir Belediye İtfaiyesi ise sosyal medya hesabından "Meteroloji İşleri Genel Müdürlüğü tarafından Denizli için 'sarı' uyarı yapılmıştır. Vatandaşlarımızın uyarıyı dikkate alarak gerekli tedbirleri almaları ve olumsuz hava şartlarına karşı hazırlıklı bulunmaları gerekmektedir." denildi.

denizli-uyari

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER