banner1348

Denizlililer Dikkat! Uyarılar Peş Peşe Geldi

Denizli'de AFAD ve Denizli Büyükşehir İtfaiyesi bugün akşam saatlerinden yarın (çarşamba) öğlen saatlerine kadar kuvvetli fırtına uyarısı için önemli uyarılarda bulundu. Uyarılar peş peşe geldi.

Denizlililer Dikkat! Uyarılar Peş Peşe Geldi
banner1336

HABERDENİZLİ.COM

Denizli'de meteoroloji verilerine göre bugün akşam saatlerinde fırtına uyarısı yapıldı. Fırtınadan dolayı Denizli AFAD'dan ve Denizli Büyükşehir İtfaiyesi'nden açıklamalar peş peşe geldi.

Denizli AFAD tarafından yapılan açıklamada ise, "İç Ege ve Göller Bölgesinde rüzgarın akşam saatlerinde kuvvetlenerek, Çarşamba öğleye kadar kuvvetli ve kısa süreli fırtına (50-70 Km/sa.zaman zaman 90 Km/sa.) olacağından çatı uçması,ağaç devrilmesi, soba-doğalgaz zehirlenmelere karşı tedbirli olunmalıdır" dedi.

Denizli Büyükşehir İtfaiyesi tarafından yapılan açıklamada ise, "Denizli'de rüzgarın akşam saatlerinde kuvvetlenere, Çarşamba öğleye kadar kuvvetli ve kısa süreli fırtına (50-70 Km/sa. zaman zaman 90 Km/sa.) olacağından dolayı çatı uçması, ağaç devrilmesi, soba-doğalgaz zehirlenmelerine karşı vatandaşlarımızın tedbirli olmaları önemle duyurulur" dedi.

Güncelleme Tarihi: 05 Şubat 2019, 17:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER