Denizlili Tekstilci Koronavirüse Yenik Düştü

Denizli amatör futbolunda uzun yıllar futbol oynayan ve bir dönem Denizli’de büyük başarılara imza atan Bereketlispor’un yöneticiliğini yapan Denizlili tekstilci İşadamı Selim Berber, yakalandığı koronavirüse yenik düştü.

GÜNCEL 07.12.2020, 10:29 07.12.2020, 10:48
Denizlili Tekstilci Koronavirüse Yenik Düştü

Denizli amatör futbolunda uzun yıllar futbol oynayan ve bir dönem Denizli’de büyük başarılara imza atan Bereketlispor’un yöneticiliğini yapan Denizlili tekstilci İşadamı Selim Berber, yakalandığı koronavirüse yenik düştü. 48 yaşında, hayatının baharında virüs iletine yenik düşen genç tekstilci işadamı Selim Berber’in ölümü, spor ve iş dünyasında  büyük üzüntüye neden oldu.

Denizli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Feyyaz Ceşen, sosyal medya hesabından işadamı ve sporsever Selim Berber’in ölümü yaptığı taziye mesajından şunları söyledi, “Bereketlispor'un eski yoneticilerinden, amatör sporumuza her konuda destek veren ve Federasyonumuzun Onur Kurulu Üyesi Selim Berber'in vefat haberini üzülerek öğrenmiş bulunmaktayız.

Merhuma Cenab-ı Allah (cc) dan rahmet, başta amatör spor camiamız olmak üzere acılı ailesine ve sevenlerine başsağlığı ve sabırlar diliyoruz.Mekanı cennet olsun.

banner1640
Yorumlar (0)