banner1348

Denizlili Manavdan Sevgililer Gününe Özel Kampanya

Sevgililer günü geldi çattı, milyonlarca çift çiçek mi çikolata mı, diye gününü zehir ederken Çamelili Manavdan farklı bir öneri geldi. Halk arasında çiçek denilen karnabaharı tezgahını koyarak sevgililer gününe özel kampanya oluşturdu.

Denizlili Manavdan Sevgililer Gününe Özel Kampanya
banner1336

HABERDENİZLİ.COM
14 Şubat Sevgililer Günü geldi çattı. Sevdikleri olanları hediye alma heyecanı sardı. AVM'ler, alışveriş siteleri hınca hınç doldu. Sevgiliye ne hediye alınır diye düşünenler için Çameli İlçesi Yeni Mahalle’de manavcılık yapan İsa Güngör’den farklı bir öneri geldi. Güngör, tazgahına koyduğu karnabaharları(çiçek) sevgililer Günü'ne özel indirim yaptı. Kampanyayı görenler yüzünde gülümseme olurken bazıları kampanyayı destekleyerek karnabahar aldı.  İsa Güngör,” Sevgililer gününde özellikle çiçek satışları ön planda oluyor. Çiçekçilerde satılanlar çiçek se, karnabahar da bir çiçektir. Bizde böyle bir özel kampanya başlattık” dedi.

Karnabaharın satıldığı manava gelen 24 yaşındaki Lütfullah Yılmaz isimli genç, az önce çiçekçiden geldim. Bir çiçek 60 lira olduğunu belirtti. Yılmaz; “ Arkadaşıma bir sürpriz yaparak 3 adet karnabahar (çiçek) aldım. Bu çiçeğin kızartması olur, yemeği olur, bazı yörelerde çeşitli yemek türleri oluyor. Benim de cebimde 15 lira param vardı. Paramın hepsini vererek aldım. Özel paket yaparak hediyemi vereceğim. Hediyeyi verdiğim esnada neler yaşayacağım bende merak ediyorum. O günü sabırsızlıkla bekliyorum” dedi.

Denizlili Manavdan Sevgililer Gününe Özel KampanyaDenizlili Manavdan Sevgililer Gününe Özel Kampanya

haberdenizli.com

Güncelleme Tarihi: 14 Şubat 2019, 10:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER