Denizlili Gençlerin Rap Klibi Böyle Olur!

Denizli'nin Pamukkale İlçesi Kayıhan Mahallesi'nde yaşayan bir grup genç arkadaşlarıyla bir araya gelerek bir Rap Grubu kurarak klip çektiler.

HABERDENİZLİ.COM

Denizli'nin Pamukkale İlçesi Kayıhan Mahallesi'nde yaşayan gençler Serenad isimli Rap Grubu kurarak arkadaşlarıyla beraber kendi imkanlarıyla klip çektiler.

Denizlili gençlerin kurduğu Rap Grubu daha sonra bir araya gelerek kendi imkanları dahilinde 'Tabu' isimli şarkılarına ünlülerin kliplerini aratmayan bir klip çekti. Klibin çekimleri ise eski Karakurt Yolunda gerçekleştirildi.

Denizlili gençlerin çektiği Rap Klip, sosyal medya ve YouTube hesaplarından paylaşılarak izlenme oranı hızla artmaya başladı.

Rap Klibi seslendirenler ise Burak Yayla ve Süleyman Balkaya oldu.

(Vas ft. Kaf)-Tabu takma adlarıyla kliplerini YouTube'den paylaştılar.

Rap Klibindeki Oyuncular;
1) Abdullah DOGAN
2) Kadir SUSEVEN
3) Mehmet KAPLAN
4) DNZ Motovlog (Ismail GÜNER)
5) Osman EVGIN
6) Mahfi MANAS
7) Simat VG
8) Necip CAN
9) BANE 258
10) Onur Özeren
11) Mustafa BAG (Deep)

Güncelleme Tarihi: 12 Şubat 2018, 12:34
YORUM EKLE
YORUMLAR
Hasan Yalıkavak
Hasan Yalıkavak - 1 yıl Önce

İnternet ortamı sanal bir ortamdır, tıpkı yaşantımızın içinde olduğu gibi argo kelimelerin kullanılması gayet doğal. Ekranlarda bu argo fiiller bir fiil işlenip önünüze konduğunda sesiniz niye çıkmıyor? Genç yeteneklere destek olacağınıza köstek olmayı bırakın bir zahmet...

Özgür yalabık
Özgür yalabık - 1 yıl Önce

klibin içerisinde argo kelimeler var bir haber kanalı Olarak bunu nasıl biblemessiniz Sizi şikayet edicem örnekleri aldım..

SIRADAKİ HABER
banner1243