banner1029

Denizlili Genç Sinemacılardan 'Bir Yol Hikayesi' Film Çekimi

Salda Gölü’nde başlayarak Acıpayam’a kadar uzanan ‘Bir Yol Hikayesi’ kısa filmi seyircisiyle buluştu. Denizlili genç sinemacıların elinden çıkan başarılı film seyircinin beğenisini toplamayı başardı.

HABERDENİZLİ.COM

Acayip İşler yapım şirketinin genç kadrosu tarafından 2016 yılında çekilen film 2017’nin Şubat ayında youtube üzerinden seyircisiyle buluştu. Kısa zamanda güzel tepkiler alan ve filmin ikincisi için kolları sıvayan ekip 2. Filmin çekimlerine Eylül ayında başlıyor.

Yönetmenliğini Burak Dalan’ın Görüntü ve Sanat Yönetmenliğini Ömer Basmacı’nın yaptığı filmin senaristliğini ise Selahattin Doğramacı yaptı. Filmin yapımcılığını ise Acayip İşler yapım şirketi üstlendi. 2. Film için hazırlıklarının daha iyi olduğunu söyleyen film yönetmeni Burak Dalan; “Denizli’nin bir çok farklı noktasında çekilecek 2. Film için hazırlıkları tamamladık. Bu film ile hikayemizin finalini yapacağız. İlk film ile ulaşabildiğimiz güzel bir kitle var. Bu tarz filmlerin devamı için sosyal medya üzerinden takipte kalabilirsiniz” dedi.

Güncelleme Tarihi: 17 Ağustos 2017, 16:34

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER