Denizlili Genç Datça'da Boğuldu

Denizli’de bir dönem Merkezefendi Belediyesi’nde çalışan ceza infaz memuru Muhammet Cemal Karadağ, Datça’da boğularak yaşamını yitirdi. 24 yaşındaki genci, suda hareketsiz halde görenlerin yardıma koştuğu, hastaneye kaldırıldığı ancak kurtarılamadığı öğrenildi.

GÜNCEL 25.08.2021, 18:45 25.08.2021, 19:13
Denizlili Genç Datça'da Boğuldu
banner1749

Olay Eme­cik Ma­hal­le­sin­de öğlen sa­at­le­rin­de mey­da­na geldi. Tatil için gel­dik­le­ri Datça, bir si­te­nin pla­jın­da de­ni­ze giren Mu­ham­met Cemal Ka­ra­dağ'ı suda ha­re­ket­siz gö­ren­ler yar­dı­ma koştu. Kı­yı­ya çı­kar­tı­lan Ka­ra­dağ, ihbar üze­ri­ne böl­ge­ye gelen 112 Acil Ser­vis eki­bin­ce Datça Dev­let Has­ta­ne­si'ne kal­dı­rıl­dı.
Ka­ra­dağ , mü­da­ha­le­ye rağ­men kur­ta­rı­la­ma­dı.

Başkan Eski mesai arkadaşı için sosyoal medyadan paşlaşımda bulundu.

Karadağ’ın bir dönem Merkezefendi Belediyesi’nde çalıştığı, KPSS’ye girerek ceza infaz memuru olarak görev yaptığı öğrenildi. Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan eski mesai arkadaşı için;”Bir dönem Merkezefendi Belediyemizde birlikte çalıştığımız Cemal Karadağ kardeşimizi genç yaşta kaybetmenin çok büyük üzüntüsünü yaşıyorum. Merhum kardeşimize Allah’tan rahmet; ailesine ve yakınlarına başsağlığı diliyorum. Mekanı cennet olsun…”mesajını paylaştı.

Yorumlar (1)
Afyok 5 ay önce
Güzel dostum mekanın cennet olsun..