banner1348

Denizli’den Evli Sözleşmeli Piyade Onbaşı El-Bab’ta Yaralandı

El-Bab’taki Işid saldırısı sonrası 5 askerimiz Şehit olmuş, 12 askerimiz ise yaralanmıştı. Yaralanan 12 askerden biri ise Denizli’nin Kale İlçesi Karaköy Mahallesi’nden B.G., ile evlenen 27 yaşındaki Piyadeli Sözleşmeli Onbaşı Samet Gülistan olduğu belirtildi.

Denizli’den Evli Sözleşmeli Piyade Onbaşı El-Bab’ta Yaralandı

El-Bab’taki Işid saldırısı sonrası 5 askerimiz Şehit olmuş, 12 askerimiz ise yaralanmıştı. Yaralı askerden birinin Denizli’nin Kale İlçesi’nde evli olduğu ortaya çıktı.  Aslen Adanalı olan fakat, Denizli’nin Kale İlçesi Karaköy Mahallesi’nden B.G ile evlenen 27 yaşındaki Uzman Çavuş Samet Gülistan, El Bab’taki Işid saldırısı sonrası gelen bir şarapnel parçasıyla yaralandığı belirtildi.

Denizli’nin Kale İlçesi’nden evli Piyadeli Sözleşmeli Onbaşı, Kilis Devlet Hastanesine kaldırıldı. Tunceli’de görev yapan Piyadeli Sözleşmeli Onbaşı Samet Gülistan, gelen emir ile El Bab’a gitti.

Piyadeli Sözleşmeli Onbaşı Samet Gülistan’ın sağlık durumunun iyi olduğu belirtildi. Gelen bir şarapnel parçası sonrası yaralanan askerimizin birkaç gün sonra eşinin yanına gelerek Kale İlçesi, Karaköy Mahallesi’ndeki evlerinde olacağı ifade edildi.

haberdenizli.com

Güncelleme Tarihi: 13 Şubat 2017, 18:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER