Denizli’deki Bir Aileye Evlatlık Verilen Oğlundan Anneye 35 Yıl Sonra Şok Sözler

13 yaşındayken 60 yaşındaki bir adamla evlendirilen çocuğu 35 yıl önce Denizli’deki bir aileye verilen Hülya Öncü, Denizli’de aradığını oğlu Murat, Fransa’da yaşadığı, kendine hayat kurduğunu öğrendi. Oğlunu Murat, annesini görmek istemediği peşini bırakması söyleyerek kendine program aracılıyla mesaj yolladı.

GÜNCEL 02.04.2022, 15:37
Denizli’deki Bir Aileye Evlatlık Verilen Oğlundan Anneye 35 Yıl Sonra Şok Sözler

Fox TV ekranlarında yayınlanan Fulya ile Umudun Olsun programı filmlere konu olacak bir hayat hikayesinin bir bölümü daha yayınlandı. Programa katılan Hülya Hanım, kendisinden küçük yaşta alınan ve Denizli’de bir ilçede yaşayan aileye verildiği öğrenilen Murat’ın Fransa’da yaşadığını öğrendi. Burada bir aile kuran Murat yıllardır kendisini aradığı annesi için şok sözler söyledi. Murat annesi için söylediği mesajda; “Onun yüzünü bile görmek istemiyorum. Onun sesini bile duymak istemiyorum, benim böyle bir annem yok. Beni o doğurmuş olabilir ama benim o annem değil. Ben Fransa’dayım mutluyum, benim peşimi bıraksın” dedi. Bu sözlerden sonra stüdyo buz keserken acılı anne, oğlu için “Canı sağ olsun” demekle yetindi.

“ÇIKARLARDAN DOLAYI MURAT’A ULAŞMAK İSTİYORMUŞSUN GİBİ”

Program sunucu Fulya ise çok yumuşatmaya çalıştıklarını “Neden bu kadar kaskatı, senin hakkında bir şeyler mi duymuş? Canını acıtıp da her şey söylemek istemiyorum” dedi. Ardından Fulya, oğlunun annesiyle konuşmak istemediğini şu sözlerle ifade etti: “Ona sevginden dolayı değil de, birtakım çıkarlardan dolayı Murat’a ulaşmak istiyormuşsun gibi. Onun kafasından böyle bir şey yer edinmiş.”

Anne ise Hülya Öncü yemin ederek aklında böyle bir şeyin geçmediği sadece oğlunu görmek istediğini söyledi.

“MURAT 35 YAŞINDA”

Murat’ın bir akrabası olan bir kadın telefonla canlı yayına bağlandı.  3 gündür programı izlediğini söyleyen kadın, “Bir daha Murat’ı büyüten anne hakkında; ‘yalancı’ diye ithamlarda bulunmasın” deyince anne ayağa fırlayarak, Murat’ı büyüten anne Şerif’e hakkında yalancı olduğunu kendisi hakkında ben doğumda öldüğünü söyledi. Program sunucu arayarak anneyi sakinleştirerek yerine oturtturdu. Canlı yayına bağlanan kadın ise Murat’ın 35 yaşında olduğunu kimseye zorla bir şey benimsetemeyeceğini annesi aile görüşmek istemediğini söyledi. Kadın, “O çocuğu sen, baban üvey annenle birlikte üçünüz getirdiniz. O çocuğun ismi de Murat değildi burada konuldu. Murat’ın evine geldi, Murat askere gideceği zaman, biz yüz yüze geldik. Orada Ben hiç görmedim, hasret kaldım. Yalancı” diyerek anneye suçlamalarda bulundu.

SUÇALAMALARI KABUL ETMEDİ

Program sunucu, suçlamalarla ilgili çocuğunu bırakırken orada mıydınız? diyerek anneye soru yöneltti. Anne Hülya ise orada olmadığını kimseyi görmediği söyleyerek suçlamaları kabul etmedi. Konuşmasının devamında ise anne, “Ben çocuğumu en son hastane gördüm, ondan sonra görmedim, Benin yaşadığım yer nerde Şerife’nin evi nerde. Ben nerde bulacağım o aileyi de çocuğumu onlara vereceğim. Benim okumam yazmam yok, ben hiç okula gitmemişim ben Şerif’e nerden tanıyacağım” dedi.

Yorumlar (1)
ihsan 2 ay önce
ne biçim bir yazı bu böyle... hiç mi Okula gitmediniz....Kendiniz okudunuz mı
banner1776
banner1751
26
açık