Denizli’de şehit olan polisi mesai arkadaşları unutmadı

Denizli’de geçtiğimiz Mart ayında Çevik Kuvvet minibüsüyle göreve giderken geçirdiği trafik kazasında şehit olan Ramazan Akçadağ’ı polis arkadaşları unutmadı. Şehidin görev yeri olan Denizli Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü’nde başta şehit Ramazan Akçadağ olmak üzere tüm şehitler için mevlit okutuldu.

Denizli’de şehit olan polisi mesai arkadaşları unutmadı

HABERDENİZLİ.COM

31 Mart’ta çevik kuvvet minibüsü göreve gittiği sırada trafik kazasına karışmıştı. Kazada  sekiz Polis Memuru yaralanmıştı. Ağır yaralanan Polis Memuru Ramazan Akçadağ 12 Nisan’da tedavi gördüğü hastanede şehit olmuş ve memleketi Kırıkkale’ de defnedilmişti.

Denizli Emniyet Müdürlüğü personeli mesai arkadaşlarını unutmayarak, şehit polisin son görev yeri olan Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğünde, başta Şehit Polis Akçadağ olmak üzere tüm şehitlerin ruhuna Mevlit okutturarak lokma hayrı yaptırdı.

Mevlit’e katılan Denizli Emniyet Müdürü Mevlüt Demir, polis meslektaşlarına Şehitlik mertebesinin en yüksek mertebe olduğunu ve Şehit Polis Memuru Akçadağ’ında bu mertebeye ulaştığını ifade ederek şehidin geride kalan ailesine sabır diledi.

Güncelleme Tarihi: 05 Mayıs 2017, 12:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER