Denizli’de Koronavirüs Yoğunluk Haritasında Son Durum

1 Haziran’da Koronavirüs salgını ile ilgili normalleşme sürecinin ardından, bir çok kısıtlama kaldırılırken, bu süreçte uyulması gereken sosyal mesafe, maske ve hijyen uyarılarına uymayan vatandaşlar, vakaların artmasına neden oldu. Denizli’nin 9 ilçesinde vaka görülürken 10 ilçesinde vakanın olmadığı gözlemleniyor.

GÜNCEL 03.07.2020, 12:39 03.07.2020, 16:58
Denizli’de Koronavirüs Yoğunluk Haritasında Son Durum

HABERDENİZLİ.COM

Sağlık Bakanlığı, Hayat Eve Sığar uygulamasında yoğunluk haritasına bakıldığında, Denizli’de özellikle merkez ilçeler ile birlikte 7 ilçede düşük ve riskli bölgeler görülmektedir. 

Sağlık Bakanlığı, "Hayat Eve Sığar" uygulaması ile tüm illerdeki koronavirüs vakası yoğunlukları görülebiliyor. Denizli’de koronavirüs yoğunluk haritalarına bakıldığında vakaların ağırlıklı olduğu, Pamukkale, Merkezefendi, Acıpayam, Bozkurt, Çivril, Honaz, Sarayköy, Serinhisar, Tavas ilçelerinde riskli ve düşük riskli alanlar görülüyor.

Babadağ, Baklan, Bekilli, Beyağaç, Buldan, Çal, Çameli, Çardak,  Güney ve Kale ilçelerinde herhangi bir vaka gözlemlenmiyor.

Mavi alanlar düşük riskli koronavirüs salgın bölgesi olarak belirtilirken, kırmızı alanlar ise yüksek riskli koronavirüs alanları olarak ifade ediliyor.

İşte, uygulamadan elde edilen verilere göre Denizli’deki koronavirüs yoğunluğundaki son durum...

Denizli’de Koronavirüs Yoğunluk Haritasında Son DurumDenizli’de Koronavirüs Yoğunluk Haritasında Son DurumDenizli’de Koronavirüs Yoğunluk Haritasında Son DurumDenizli’de Koronavirüs Yoğunluk Haritasında Son DurumDenizli’de Koronavirüs Yoğunluk Haritasında Son DurumDenizli’de Koronavirüs Yoğunluk Haritasında Son DurumDenizli’de Koronavirüs Yoğunluk Haritasında Son DurumDenizli’de Koronavirüs Yoğunluk Haritasında Son DurumDenizli’de Koronavirüs Yoğunluk Haritasında Son DurumDenizli’de Koronavirüs Yoğunluk Haritasında Son DurumDenizli’de Koronavirüs Yoğunluk Haritasında Son DurumDenizli’de Koronavirüs Yoğunluk Haritasında Son DurumDenizli’de Koronavirüs Yoğunluk Haritasında Son DurumDenizli’de Koronavirüs Yoğunluk Haritasında Son DurumDenizli’de Koronavirüs Yoğunluk Haritasında Son DurumDenizli’de Koronavirüs Yoğunluk Haritasında Son DurumDenizli’de Koronavirüs Yoğunluk Haritasında Son DurumDenizli’de Koronavirüs Yoğunluk Haritasında Son Durum

banner1640
Yorumlar (0)