Denizli’de Kaybolan Ömer Özcan Aydın'da Bulundu

Denizli’nin Merkezefendi İlçesi, Karaman Mahallesi, 1506 Sokak üzerinde anne ve babası ile birlikte yaşayan 40 yaşındaki zihinsen engelli Ömer Özcan kaybolmuştu.

GÜNCEL 28.07.2020, 22:41 13.11.2020, 10:35
Denizli’de Kaybolan Ömer Özcan Aydın'da Bulundu

HABERDENİZLİ.COM

Denizli’nin Merkezefendi İlçesi, Karaman Mahallesi, 1506 Sokak üzerinde anne ve babası ile birlikte yaşayan 40 yaşındaki zihinsen engelli Ömer Özcan kaybolmuştu. Gündüz saatelerinde gezmek amaçlı evden çıkan Ömer Özcan hava kararmasına rağmen eve dönmeyince ailesi durumu emniyet güçlerine bildirmişti. İsmi söylendiğinde anlayabildiği ve az da olsa konuşabildiği belirtilen Ömer Özcan her yerde aranıyordu.

AYDIN İLİNDE BULUNDU…

Arama çalışmaları devam ederken emniyet güçleri kayıp olarak aranan Ömer Özcan’ın izini Aydın’ın Bozdoğan Mahallesinde buldu. Bisiklet ile yola çıkan Ömer Özcan bu şekilde Bozdoğan’a kadar gittiği öğrenildi. Kayıp olarak aranan şahsı bulan emniyet güçleri Bozdoğan da bulunan Polis Merkezine götürdü. Durum hemen ailesine bildirildi. Sağ salim ve sağlık durumunun da iyi olduğu öğrenilence endişeli bekleyiş yerini sevinç gözyaşlarına bıraktı. Baba Mustafa Özcan, Aydın’a giderek kayıp oğlunu teslim aldı ve Denizli’ye getirdi.

Yorumlar (0)