Denizli'de intihar girişiminde bulunan şahsın korona testi negatif çıktı

Denizli’de boğazına bağladığı su hortumu ile binanın teras katında intihara kalkışan şahsı itfaiye ekipleri tutamayınca hortumun kopması ile terastan açılan hava yastığının üstüne düştü. Şahıs ağır yaralandı ve hastaneye kaldırıldı. Hastanede tomografisi çekilen şahsın akciğerlerinde koronavirüs hasarı tespit edilerek gözlem altına alınmıştı. Son bilgilere göre şahısa yapılan testler sonucumda şahısn testi negatif çıktığı öğrenildi.

GÜNCEL 02.05.2020, 19:05 03.05.2020, 10:59
Denizli'de intihar girişiminde bulunan şahsın korona testi negatif çıktı
banner1641

HABERDENİZLİ.COM

Denizli’de Pamukkale ilçesi Dokuzkavaklar Mahallesi’nde meydana geldi. Sokağa çıkma kısıtlamasının devam ettiği Denizli’de öğlen saatlerinde yaşanan olayda, Mustafa Ö. isimli şahıs yaşadığı 3 katlı binanın teras katına çıkarak su hortumunu boynuna doladı. Ardından kendisini teras katının korkuluklarından dışarı çıkaran Mustafa Ö., bir süre o şekilde bekledi.

Bölgeye gelen itfaiye ekipleri Mustafa Ö.’nün düşme ihtimaline karşı hemen aşağıya hava yastığı açıp ardından şahsı tutmak için teras katına çıktı.Bu sırada boynundaki hortumla aşağı sarkan Mustafa Ö., kendisini yukarı çekmek istese de bunda başarılı olamadı. Şahsın sarktığı en üst katın balkonuna çıkan bir vatandaş ise Mustafa Ö.’nün boğulmaması ve aşağı düşmemesi için bacaklarından tuttu. Yukarı çıkan itfaiye ekipleri ise şahsı kendisini bağladığı hortumla yukarı doğru çekip tam yakalamaya çalışırken hortum kopunca Mustafa Ö., çevredekilerin çığlıkları eşliğinde aşağıya açılan hava yastığın üstüne düştü. Yaralanan Mustafa Ö., olay yerindeki ambulans ile Pamukkale Üniversitesi (PAÜ) Hastanesine kaldırıldı.

KORONAVİRÜS TESTİ NEGATİF ÇIKTI

Yaşanan bu sonrası hastaneye kaldırılan Mustafa Ö. vücudunda kırık olup olmadığı tepiti için röntgen ve tomografi çekildi. Bu esnada şahıs da koronavirüsü (kovid-19) rastlandığı iddia edilmişti. Şahsın testinin negatif çıktığı öğrenildi.

Denizli İl Sağlık Müdürlüğü'nden Alınan bilgiye göre, dün intihar girişimin bukunup Koronavirüs (covid-19) şüphesi olan kazazedenin testi negatif çıktı.

banner1640
Yorumlar (0)