Denizli'de İlçe Belediye Başkanından Koronavirüs Açıklaması! "İlçemizde kuvvetli şüpheli olgular var!"

Acıpayam Belediye Başkanı Hulusi Şevkan video ile Acıpayamlılara kriz merkezinden seslendi. Şevkan, Virüs ne yazık ki etkisini arttırıyor. İlçemizde de kuvvetli şüpheli olguların haberinin geldiğini üzülerek söylemek istiyorum.' diyerek Acıpayamlılara evden dışarı çıkmama konusunda uyardı.

GÜNCEL 26.03.2020, 17:10 26.03.2020, 17:27
9953

HABERDENİZLİ.COM

Acıpayam Belediye Başkanı Hulusi Şevkan, Acıpayam'da kriz merkezi kurdu. Kriz merkezinden video ile Acıpayamlılara seslenen Başkan Şevkan, ilçede Koronavirüs'e dair kuvvetli şüphelilerin olduğunu açıkladı. 

'BELEDİYE BAŞKANINIZ OALRAK DEĞİL, HEKİMİNİZ OLARAK SESLENİYORUM'

Başkan Şevkan, Acıapayam Belediyesi'nin sosyal medya hesabından paylaşılan videoda,
Sevgili Acıpayamlılar, size kriz merkezimizinden herkese merhabalar. Sizlere belediye başkanınız olarak değil, hekiminiz olarak sesleniyorum. Hocalarımız ve hekimlerimiz ile birlikte sürekli irtibat halindeyiz. Virüs ne yazık ki etkisini arttırıyor. İlçemizde de kuvvetli şüpheli olguların haberinin geldiğini üzülerek söylemek istiyorum. Bu salgından korunmamızın tek yolu, kesinlikle evlerimizden çıkmamaktır. Yani kesinlikle sokağa çıkmamaktır. Cumhurbaşkanımızın ifade ettiği gibi 'gönüllü karantina'dır. Bugün ğitibari ile Hıfzıssıhha kurulumuzun kararı ile Tuhafiye, Sarraf, Beyaz Eşya, mobilya, inşaat malzemeleri dükkanları, tedbir amaçlı kapatılmıştır. Değerli kardeşlerim her ne kadar serbest olsa da dışarıda tost ve benzeri yiyecekler yemeyin, çay içmeyin, müşterilerinize çay ikram etmeyin. Evinize yiyecek paketi kabul etmeyin. Sipariş vermeyin. Yolcu otobüslerinde şiddetli bir gerekçe olmadığı sürece yolcuuk etmeyin. Bulunduğunuz yeri terk etmeyin. Çocuklarımız oyun bahçelerine çıkmasın. Gençlerimiz hem kendileri hem de büyüklerinin sağlıkları açısından kendilerine dikkat etmelidir. Sizlerin her türlü  ihtiyacınızda kriz masamız yanınızda olacaktır. 72 saatte 400'ün üzerinde çağrı alan kriz merkezimiz, bu çarğıların 300'ünü yerine getirmiş, diğer 100'ü ile ise ilgilenmektedir. Bize 0258 518 20 28 - 0545 637 62 80 numaları hatlardan ulaşabilirsiniz' ifadelerini kullandı.  

SANAYİ SİTESİ'NDE ESNAFA SESLENDİ: DÜKKANLARINIZI KAPATIN

Başkan Hulusi Şevkan, ilçe merkezinde bulunan Oto sanayi sitesine giderek, sanayi esnafına bir konuşma yaptığı öğrenildi. Koronavirüs'e karşı mücadele kapsamında 'dükkanlarınız kapatın, evinizden çıkmayın' tavsiyelerinde bulunan başkanın tavsiyelerine uyan esnafında dükkanları kapattığı bildirildi. Acıpayam Otos Sanayi Sitesi yarından itibaren kapalı olacak.

Denizli'de İlçe Belediye Başkanından Koronavirüs Açıklaması! "İlçemizde kuvvetli şüpheli olgular var!"

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
Denizli Büyükşehir Belediyesi facebook twitter instagram youtube iletisim denizli buyuksehir belediyesi
parçalı bulutlu