Denizli'de Cinayette Flaş Gelişme!

2014 tarihinde Denizli’nin Buldan ilçesi Doğanköy Mahallesinde 32 yaşındaki Veli Taşdöğen kendisine ait üzüm bağında sabah saat 05.00 sıralarında tabanca ile vahşice öldürülmüştü. Üzerinden 5 yıl geçen olayla ilgili yeni gelişmeler yaşandı. Eşi Ayşe Taşdöğen ile yasak aşk yaşayan Arif T. tarafından öldürüldüğü ortaya çıktı.

GÜNCEL 14.10.2019, 18:18 15.10.2019, 10:36
Denizli'de Cinayette Flaş Gelişme!

HABERDENİZLİ.COM

Herkesin merakla beklediği Buldan İlçesi’ndeki Veli Taşdöğen cinayetiyle ilgili yeni gelişme yaşandı. Buldan ilçesinde 5 yıl önce faili meçhul cinayete kurban giden Hacı Veli Taşdöğen cinayeti Star TV’ de yayınlanan İnci Ertuğrul’un sunduğu Gerçeğin Peşinde programında aydınlandı. Veli Taşdöğen eşi Ayşe Taşdöğen dün ifadesi alınmak üzere Buldan Adliyesine çağrıldı. Eş Taşdöğen’in programda söylemiş olduğu çelişkili ifadeler şüpheleri kendine çekti. Programdaki hukuk danışmanı Ayşe Taşdöğen’in gerçeğe aykırı söylemleri çok rahat ve kılı kımıldamadan yaptığını gördüğünü söyledi. Dosyanın gizlilik kararında dolayı program birçok bilgi paylaşılmadığı öğrenildi. Taşdöğen’in yakın arkadaşı Arif T. ile Ayşe Taşdöğen arasında ilişki olduğu da gündeme geldi.

JANDARMADAN ÖZEL ÇALIŞMA

Denizli İl Jandarma Komutanlığı özel bir çalışma başlattı. Arif T. ve Ayşe Taşdöğen ile ilgili yayında çıkan tüm çelişkilerin üzerine gidildi ve her ihtimal titizlikle değerlendirildi.

Ölen adamın babası Mehmet Taşdöğen, Star TV’nin muhabirine konuşan baba, oğlunun katilin bulunası istedi.

BUGÜN TUTUKLANDILAR

Önce eş Taşdöğen ifadeye çağrıldı ardından bugün tutuklandı. Gerçeğin Peşinde’ programında hep ismi geçen ama bir türlü katılmayan Ayşe Taşdöğren’in arakadaşı Arif T.  ifadesi alındıktan sonra tutuklandı.

OLAY NASIL OLDU

2014 yılında yaşanan olayda evli ve iki çocuk babası, eşi ve çocuklarıyla sabah 5 sularında Doğanköy Mahallesi'ndeki bağına asmaları sulamaya gitti. Eşi ve çocukları otomobilde beklerken, Taşdöğen suyu açmak için gittiği kuyunun başında vuruldu. Kurşun yağmuruna tutulan Taşdöğen, kanlar içinde kaldı. Buldan Göğüs Hastalıkları Hastanesi'ne kaldırılan Taşdöğen, doktorların müdahalelerine rağmen kurtarılamadı.

Taşdöğen ölmeden 2 ay önce uğradığı saldırı sonucu av tüfeğiyle başından yaralanmıştı. İlk olayın ardından yaşanan bu ikinci saldırıda yaşamını yitiren Taşdöğen'in yakınları, olayın şokunu uzun süre atlatamamış Jandarma birimleri olayla ilgili soruşturma yapmıştı.

HUZUR BULDULAR

Star Tv’de yayınlanan İnci Ertuğrul’un sunumuyla Gerçeğin Peşinde bugünkü programına katılan öldürülen Veli Taşdöğen ailesi tutuklamalarının ardından huzur bulduklarını dile getirdiler.

Yorumlar (7)
Burçin 2 yıl önce
Ayşe yi namusundan , arından dolayı sessiz kalıyor sanmıştım. Meğerse işler öyle göründüğü gibi değilmiş. Ne vardı sanki rahmetli Veli ile boşanıp da Arif ile ilişkisine devam etseydi. Böyle çok mu iyi oldu? Birisi mezarda 3 kişi hapiste 3 çocuk devletin elinde.
Ataş 2 yıl önce
Denizli pislik şehir cahil ve alkolik hapcı fuhuş her türlü pisliğin bulunduğu şehir
AHMET 2 yıl önce
ATAŞ sen Denizlilimisin tam tersi Denizli temiz bir ildir. Bu kanaate nasıl vardın.
Sesiz adam 2 yıl önce
sayın ataş her şehir de muhakkak pislik ve kötü insanlar vardır bu bir gerçektir Denizli'nin adını bu şekilde kirletemezsin o şehirde namuslu ve iyi ahlaklı insanlarda var lütfen usturıbunuza dikkat edin herkese leke atamazsınız
Ataşdenen pizlik senin memleketin neresi bi şöyle bakem bi 2 yıl önce
Ataşdenen pizlik memleketin nere bisöleve bakem bi
Yunus 2 yıl önce
ATAŞ bir denizlili olarak böyle şeylerden utanç duyuyorum da siz niye bu kadar genelleme yaptınız
Hangi ilde ilçede kasabada bunlar yokki söylermisiniz
Tayfun 2 yıl önce
Sizin memleketiniz neresi ataş bey