Denizli'de aile hekimi koronaya yenildi

Denizli'nin Çivril İlçesi'nde aile hekimi olarak görev yapan bir Doktor Koronavirüs (Covid-19) sebebi ile hayatını kaybetti.

GÜNCEL 22.12.2020, 10:35 22.12.2020, 11:17
Denizli'de aile hekimi koronaya yenildi
banner1665

HABERDENİZLİ.COM

Denizli'nin Çivril İlçesi Çıtak Mahallesi Sağlık ocağında aile hekimi olarak görev yapan Dr. Soner Oğuz hayatını kaybetti. 

14 yıldır Çıtak Mahallesi Sağlık ocağında görev yapan Aile hekimi Dr. Soner Oğuz Korona virüs tedavisi gördüğü Çivril Devlet Hastanesinde hayatını kaybetti. Soner Oğuz’un geçen hafta Korona Virüs şüphesiyle hastaneye başvurduğu yapılan tahlillerden sonra hastanede tedavi altına alındığı belirtildi. Dört gündür Çivril Devle Hastanesinde tedavi gören Soner Oğuz sabah karşı hayatını kaybetti.

Soner Oğuz evli ve üç çocuk babasıydı.

DENİZLİ İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ'NDEN TAZİYE MESAJI

Denizli İl Sağlık Müdürü Uz. Dr. Berna Öztürk, aile hekiminin hayatını kaybetmesinden dolayı taziye mesajı yayımladı. Mesajda, "Çivril Çıtak Aile Sağlığı Merkezi'nde Aile Hekimi olarak görev yapan Dr.Soner Oğuz Covid-19 ile mücadelesinde hayatını kaybetmiştir. Merhuma Allah'tan rahmet, kederli ailesine başsağlığı, yakınlarına ve sağlık camiamıza başsağlığı diliyorum." dedi.

Yorumlar (0)