Denizli'de 78 Lojman Satışa Çıktı!

Denizli’de Milli Emlak Müdürlüğü tarafından Sağlık Müdürlüğüne ait 13 milyon 300 bin lira değerindeki 78 tane lojman satılığa çıktı. Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü tarafından yapılacak olan ihale tarihi ise 20 ve 23 Temmuz olarak belirlendi.

GÜNCEL 09.07.2020, 17:03 09.07.2020, 18:32
Denizli'de 78 Lojman Satışa Çıktı!
banner1692

HABERDENİZLİ.COM

Denizli'de Milli Emlak Müdürlüğü tarafından Sağlık Müdürlüğüne 78 adet lojman satışı yapılacağı duyuruldu. Lojmanların fiyat değeri ise yaklaşık 13 milyon TL olarak belirlendi.

Lojmanların satış ihaleleri, açık teklif usulüyle Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü hizmet binasının zemin katındaki Şehit Astsubay Ömer Halisdemir Toplantı Salonunda toplanacak komisyon huzurunda yapılacağı belirtildi.

İHALEYE KATILABİLMEK İÇİN GEREKENLER

Nüfus kayıt örneğini veya aslını ibraz etmek suretiyle nüfus cüzdanı örneğini,

2020 yılında alınmış ikametgâh belgesini ve geçici teminata ilişkin belgeyi,

Tüzel Kişiler ise ayrıca, siciline kayıtlı olduğu yerden alacakları yılı içinde onaylı oda sicil kaydı ve tüzel kişilik adına ihaleye katılacak kişiye verilmiş noter onaylı yetki belgesi ve imza sirkülerini, ihale saatine kadar komisyona vermeleri gerekiyor.

Geçici Teminat tutarı Defterdarlık Muhasebe Müdürlüğüne yatırılabileceği gibi ihale tarihlerinde İl Müdürlüğü Hizmet Binasının zemin katındaki vezneye de yatırılabilecek.

Geçici teminat olarak ayrıca bankalarca ve özel finans kurumlarınca verilen geçici teminat mektupları da kabul ediliyor.

İhalenin yapıldığı tarihte; adlarına görev, sıra ve hizmet tahsisli kamu konutu tahsis edilen ve fiilen konutta oturanlar öncelikli alım hakkına sahip olacak.

Yorumlar (1)
Ahmet kartcı 12 ay önce
Lojmanlar ın adresleri varmı.