Denizli yolları plaja döndü, vatandaş suyun keyfini çıkardı

Denizli bugün ara ara yağan sağanak yağmura teslim oldu. Birçok yol yağmur nedeniyle su doldu. Bazı ev ve iş yerlerinde ise yağmur nedeniyle maddi hasarlar yaşandı. Fakat Denizli’de çekilen bir fotoğraf adeta gündeme oturdu.

Denizli yolları plaja döndü, vatandaş suyun keyfini çıkardı

HABERDENİZLİ.COM

www.habercikus.com Mehmet Özden'in haberine göre, Denizli’de başlayan ve ara ara etkisini gösteren sağanak yağış Denizli’nin bir çok noktasını kilitledi. Denizli’de etkisini gösteren ve sağanak olarak yağan yağmur bir çok yolunda kapanmasına, suyla dolmasına neden oldu. Denizli’nin her seferinde yağmur yağışına tepki gösteren Denizlili vatandaşlar bu sefer tepkisini farklı bir şekilde gösterdi.

KİM DEMİŞ DENİZLİ’DE DENİZ YOK

Denizli’nin her seferinde yağmura teslim olması ve hayatın kilitlenme noktasına gelmesine tepki gösteren Denizlili tekstil çalışanı Yüksel K. Merkezefendi ilçesi Hacıeyüplü Mahallesi’nde kendini yolda biriken sulara vurdu. Üstünü çıkaran ve suyun üzerinde yüzmeye çalışan Yüksel K.  ‘Kim demiş Denizli’de deniz yok’ diyerek tepkisini gösterdi. Tekstil işçisinin eylem içeren bu hareketi bu durumu gören vatandaşlar tarafından tebessüm edilmesine neden olurken şu ana kadar yapılmış en anlamlı eylem olma hakkını kazandı.

Güncelleme Tarihi: 30 Mayıs 2017, 11:29
YORUM EKLE
YORUMLAR
Deniz
Deniz - 2 yıl Önce

Denizlimizin de denizi oluversin gari

SIRADAKİ HABER
banner1243