Denizli ve İlçelere Adliye Binası Müjdesi

Adalet Bakan Yardımcısı Bilal Uçar, Denizli’de ek Adliye Binasının yapımı için ihal yapıldığını, ilçelerde de adliye sarayı yapımı için çalışmaların sürdüğünü söyledi.

Denizli ve İlçelere Adliye Binası Müjdesi

Denizli’de bugün vatandaşların beğenisine açılan İşyurtları Ürün ve El Sanatları Fuarı’nın açılışında konuşan Adalet Bakan Yardımcısı Bilal Uçar Denizli’ye bazı müjdeler verdi. Denizli Adliye Sarayı’nın yetersiz oluşu nedeniyle daha önce ek bina yapımı için  çalışmalar yapıldığını anlatan Uçar, yüklenici firmanın yükümlülüklerini yerine getirmemesi dolayısıyla ihalenin iptal edildiğini söyledi. Bu nedenle ek adliye binasının yapımının geciktiğini söyleyen Uçar, “Denizli ek Adliye binası için tekrardan ihaleye çıktık ve en kısa zamanda inşaatına başlanacak.” dedi.

Denizli’de Adli Tıp Binasının yapılması içinde çalışmlar yapıldığını söyleyen Uçar, Tavas ve Çivri’de yapımı planlanan Adliye binaları içinde çok kısa zamanda ihaleye çıkacaklarını ifade etti.  Tavas ve Çivril’in ardından Buldan ve Çal’da da adliye binası yapılacağını söyleyen Uçar,  “sırayla ilçelerimize bu hizmetleri götüreceğiz.” İfadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 04 Ağustos 2017, 12:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER