Denizli Valisi Açıkladı! Denizli'de Yasak Kalktı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın kabine toplantısı sonrasında Denizli dahil 9 il de seyahat yasağının kalktığını açıklamıştı. 4 günlük sokağa çıkma yasağının da ilan edildiği açıklamada Denizli için sürpriz bir gelişme yaşandı. Yasak sadece 15 şehirde uygulanırken, Denizli içinde yer almıyor. Denizli Valisi Hasan Karahan'da 4 günlük yasağın Denizli'de uygulanmayacağı açıklandı.

GÜNCEL 12.05.2020, 00:28 12.05.2020, 10:18
Denizli Valisi Açıkladı! Denizli'de Yasak Kalktı
banner1551

HABERDENİZLİ.COM

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını gündemiyle gerçekleştirilen Kabine toplantısı sonrası açıklamalarda bulundu. Denizli ile ilgili ilk önemli haber seyahat yasağının kaldırılması oldu. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Denizli’nin de aralarında bulunduğu 9 ilde daha giriş çıkış yasağı sona erdirildiğini açıkladı.

DENİZLİ VALİSİ HASAN KARAHAN AÇIKLADI

Denizli Valisi Hasan Karahan Denizli'de 4 günlük yasağın kalkması ile ilgili açıklamada bulundu. Açıklamada, "saat 00:00 itibariyle Denizli'de seyahat kısıtlaması kalkmıştır! Ayrıca hafta sonu dört günlük sokağa çıkma yasağı ilimizde uygulanmayacaktır... Kamuoyuna saygıyla duyurulur." dedi.

4 GÜN SOKAMA ÇIKMA YASAĞI

15 ilde uygulanacak 4 günlük sokağa çıkma yasağıyla ilgili konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, "16, 17, 18, 19 Mayıs tarihlerinde yine sokağa çıkma sınırlandırması uygulanacaktır. Sokağa çıkma kısıtlamasının 18, 19 Mayıs günlerinde bakkal, market, manav, kasap, fırın, tatlıcı gibi işletmelerin ve online platformların saat 10.00 ila 16.00 arasında hem satış hem evlere servis için açık olabilmelerine imkan sağlıyoruz." dedi.

DENİZLİ YASAK KALKTI!

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıkladığı sokağa çıkma yasağı sadece 15 il de; Ankara, Balıkesir, Bursa, Eskişehir, Gaziantep, İstanbul, İzmir, Kayseri, Kocaeli, Konya, Manisa, Sakarya, Samsun, Van ile Zonguldak'ta uygulanacak. Alınan karar itibariyle Denizli’de artık sokağa çıkma yasağı uygulanmayacak.

Denizli Valisi Açıkladı! Denizli'de Yasak Kalktı

Yorumlar (3)
Fatma 6 ay önce
Denizli nin vaka sayısı neden açıklanmıyor?
Halil 6 ay önce
Çocuklarla seyaha edebilecekmiyiz
Erhan Zeybek 6 ay önce
65 yaş üstü aydın iline gidebilirmi
10°
açık
Denizli Büyükşehir Belediyesi facebook twitter instagram youtube iletisim denizli buyuksehir belediyesi