DENİZLİ ŞEHİR AKVARYUMUYLA FARKLI BOYUTA GEÇECEK

Denizli’nin bugünkü geldiği noktanın 10 yıl öncesiyle kıyaslanamayacak seviyede olduğunun altını çizen Osman Zolan, “Denizlimiz vizyon kent oldu, örnek kent oldu, nihayetinde bir dünya kenti oldu

GÜNCEL 06.03.2014, 16:38 06.03.2014, 16:48
DENİZLİ ŞEHİR AKVARYUMUYLA FARKLI BOYUTA GEÇECEK
banner1621

Denizli’nin bugünkü geldiği noktanın 10 yıl öncesiyle kıyaslanamayacak seviyede olduğunun altını çizen Osman Zolan, “Denizlimiz vizyon kent oldu, örnek kent oldu, nihayetinde bir dünya kenti oldu. Ancak yeter mi, yetmez. Bizim hedeflerimiz de hayallerimiz de çok büyük. Çünkü büyükşehir demek, büyük hizmetler demek. Biz de bu doğrultuda Denizlimiz için önümüzdeki döneme yönelik olarak 222 dev proje hazırladık” şeklinde konuştu.
Bu projelerden birinin de Şehir Akvaryumu olduğunu ifade eden Osman Zolan, “Şehir Akvaryumu projemizi kent merkezinde hayata geçireceğiz. Bu projemiz, Denizlimiz’in ve Belediyemizin artık kabuğunu kırdığının bir göstergesi olacak. Denizlimiz, önümüzdeki dönemde klasik ve sosyal belediyecilik projelerinin dışında, pek çok modern proje ile gurur duyan bir kent haline gelecek” dedi.

Kaynak: haberdenizli.com
Yorumlar (0)