banner1348

Denizli otelleri ve Pamukkale otellerinde erken rezervasyon indirimleri

İdeal Tur Turizm Tic. AŞ Kurucusu Tuğles Güçlü, turizm beşiği olan Ege'nin incilerinden Denizli şehri ve bölgedeki oteller hakkında açıklamalarda bulundu.

Denizli otelleri ve Pamukkale otellerinde erken rezervasyon indirimleri

Ege bölgesinde yer alan Denizli ilimiz gerek turizm gerek iş dünyasıyla şehir ve ülke kalkınmasına önemli bir katkı sağlamaktadır. Özellikle turizm açısından Denizli'nin önemli şehirler arasında yer aldığını söyleyen İdeal Tur Yönetim Kurulu Başkanı Tuğles Güçlü, inanç, kültür, yayla ve kış turizmine ev sahipliği yapan Denizli Otelleri için 2018 yılında önceki yıllardan daha çok rezervasyon aldıklarını iletti. “2019 yılında da gelen misafir sayısının daha fazla olacağını umuyoruz. Ülke çapında ve uluslararası alanda yapılan tanıtım faaliyetleri Denizli'ye olumlu dönüşler sağladı. İlerleyen dönemlerde yerli ve yabancı turistlerin daha fazla ilgisini çekeceğini tahmin ediyoruz.” dedi.

Denizli otelleri hizmet kalitesi ve standartları açısından tahmin edebileceğinizden daha konforlu bir konaklama sunuyor. Farklı turistik amaçlarla gelen misafirlerin her birinin taleplerini karşılayabilmek fazlasıyla zor bir iştir. Ancak Denizli otelleri her misafirin isteğini yapabileceğini vadediyor. 2018 yılında Denizli'ye aldığımız rezervasyon sayıları da otellerin misafirleri iyi ağırlayabildiğini gösteriyor. Turizmde tanıtım kadar misafirlere sunulan hizmet önem taşıyor. Bölgeyi istediğiniz kadar iyi tanıtın eğer misafirlerinize rahat bir konaklama sağlatamazsanız, onlarda kalıcı bir izlenim bırakamazsınız. Bu yüzden biz otelfiyat.com ailesi olarak misafir odaklı bir sistemle çalışıyoruz. Çağrı merkezinde çalışan tüm ekip arkadaşlarımız öncelik olarak misafirlerimizin taleplerini dikkate alıp Denizli Otellerini bu talepler doğrultusunda daha güzel tanıtıyorlar.

Denizli demişken Pamukkale'den bahsetmeden geçemeyiz. Jeolojik olaylar sonucu ortaya çıkan Pamukkale termal kaynağı geniş bir bölgeye yayılmaktadır. Antik dönemlerden beri kullanılan termal su, Pamukkale'de yer alan oteller aracılığıyla misafirlerin kullanıma sunulmaktadır. Diğer yandan kaynaktan çıkan su hava ile tepkimeye girerek traverten oluşumu sağlar. Ortaya çıkan beyaz görüntü turistlerin dikkatini çekmekte ve onlarda bölgeye gelip yakından görme isteği uyandırıyor.

Ülkemizde çıkan termal özellikli suyun pek çok hastalığın tedavisine katkı sağladığını bilmeyen yoktur. Pamukkale otelleri, termal tesisler arasında Afyondan sonra en çok rezervasyon alan şehirlerin başında yer alıyor. Tesisler, Pamukkale travertenlerine çok yakın bir konumda yer alıyor. Bölgede 20'ye yakın otel yer alıyor ve otellerin büyük çoğunluğunda termal su bulunuyor. Pamukkale otellerinin termal suyu özellikle kalp, damar, sinir ve romatizma hastalıklarına iyi geliyor. Tedavi amaçla gelen misafirler boş vakitlerinde Pamukkale ve çevresindeki tarihi güzellikleri de ziyaret etme imkânı buluyor. Bu sayede turizme her alanda katkı sağlamış oluyoruz.

Bölgenin travertenlerden dolayı ününü duyurmuş olmasının yanı sıra Pamukkale otellerinin termal özelliğinin birçok hastalığa iyi gelmesi hem kültür hem sağlık turizm açısından bölgeyi canlı tutuyor. Misafirlerimiz eskiden Pamukkale'ye travertenleri ve antik kenti görmek için gelirlerdi. Son yıllarda gelişen teknoloji ve haberleşme ağı sayesinde Pamukkale otellerinin termal su kaynağı olması da bilinmeye başladı. Bu sayede bölgenin sağlık turizmi açısından talepleri artmaya başladı. Misafirler artık tedavi amaçlı olarak Pamukkale'ye geliyorlar. Sağlık turizmi için gelenlerin sayısı kültür turizmi amacıyla gelenlerin sayısını yakalamış gözüküyor.

İdeal Tur Kurucusu Tuğles Güçlü sözlerine şöyle devam etti: “Pamukkale Otelleri ve Denizli Otelleri 12 ay boyunca açık ve misafirlere yüksek kalitede hizmet vermeyi amaçlıyor. Otelfiyat.com sitesi üzerinden misafirlerimize %40'a varan indirimle ve 6 taksitle rezervasyon yapma avantajı sunuyoruz. Web sitemizde yayınladığımız otel fiyatlarımızın tamamı En Uygun Fiyat Garantisi altında, özellikle üyelerimizin tekrar bizimle alışveriş yapmalarını çok istediğimiz için Web sitemiz üzerinden rezervasyon yapan tüm misafirlere %5 oranında extra indirim tanımlıyoruz.”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER