Denizli'nin üretim gücü e-ihracat ile yükselecek

Denizli İhracatçılar Birliği ve Denizli Sanayi Odası işbirliği ile Dünya E-Ticaret Forumu, Denizli’ye geliyor.

GÜNCEL 10.10.2019, 15:39
Denizli'nin üretim gücü e-ihracat ile yükselecek

HABERDENİZLİ.COM

Yerel ve geleneksel üreticiler için Türkiye sınırlarının dışında bir e-ihracat farkındalığı oluşturmayı amaçlayan World E-Commerce Forum, (Dünya E-Ticaret Forumu) Denizli’ye E-İhracat Konferanslarının bir yenisini daha eklemeye geliyor!

Worldef, Denizli İhracatçılar Birliği (DENİB) ve Denizli Sanayi Odası (DSO) işbirliği ile birlikte düzenlenecek olan konferans tam gün sürecek, konferansa tüm E-İhracat meraklıları ve ilgilileri Worldef.net üzerinden kayıt yaptırarak ücretsiz olarak katılabilecek.

Worldef kurucusu Ömer Nart, “Anadolu’da düzenlediğimiz E-İhracat Konferansları ile özellikle üretilen ürünlerdeki yerel çekicilik potansiyeli ile E-Ticaret potansiyeli yüksek şehirlerde büyük fırsatların keşfedilmesini amaçlıyoruz. Denizli’de E-İhracat konferansı etkinliğimiz ile bu farkındalığı oluşturarak şehirlerimizin özellikle yerel üreticilerinin ve geleneksel ürünlerin satış sürecinin teknoloji alanında desteklenmesini amaçlıyoruz. Dijitalleşen dünya ile birlikte, milyonlarca tüketici, kendi ülkesi dışında bir ülkeden online alışveriş yapıyor. Türkiye'de üretilen kaliteli ve-veya uygun fiyatlı ürünler, binlerce kilometre ötelere ulaştırılmak için bekliyor. Worldef olarak Denizli gibi üretim gücü yüksek illeri de E-İhracat konusunda bilinçlendirerek Türkiye’yi bölgesel bir E-Ticaret merkezi yapma vizyonuna katkılar sağlamayı hedefliyoruz” dedi.

Türkiye İş Bankası ve T-Soft’un ana sponsor, Google ve UPS’in gold sponsor olacağı konferansta; e-ihracat yaparken kullanılacak ödeme sistemlerinden, E-İhracat için yazılım çözümlerine; E-İhracat yapanların yararlandığı devlet teşviklerinden, E-İhracatta dijital pazarlamaya kadar tüm konularda bilgiler ve analizler Dünya E-Ticaret Forumu-Denizli E-İhracat Konferansı’nda katılımcılara ücretsiz olarak sunulacak. Ayrıca Türkiye’den başarılı E-İhracatçılar da kendi yaşadıkları sınırlar ötesi elektronik ticaret, başarı hikâyelerini katılımcılar ile paylaşacaklar.

Dünya E-Ticaret Forumu, bu büyük hedef ile 15 Ekim Salı Günü Denizli, Merkezefendi Belediyesi Kültür Merkezi’nde gerçekleştireceği “Denizli E-İhracat Konferansı”na tüm ilgilileri davet ediyor.

Yorumlar (0)