Denizli'nin En Talihsiz Adamı, Bu Kadar Da Olmaz!

Denizli’de elektronik sigaranın patlaması sonucu evi yanan Selahattin Çakır Subak'ın ve ailesinin başını talihsizlikler zinciri bırakmıyor. Subak ailesinin evinde yanmayıp kurtarılan eşyaları temizlik firmasına verdi. Bu kezde temizlik firmasında yangın çıktı ve bütün eşyaları telef oldu.

Denizli'nin En Talihsiz Adamı, Bu Kadar Da Olmaz!

HABERDENİZLİ.COM

Subak ailesinin elektronik sigara yangınında kurtardığı eşyaları bıraktığı özel bir temizleme şirketinin geçtiğimiz gün çıkan yangında yandığı öğrenildi.

Denizlili Subak ailesinin başı sorunlardan kurtulmuyor. Geçen ay, Adalet Mahallesi 10004 Sokak’ta bulunan 5 katlı apartmanın üçüncü katında elektronik sigara yüzünden çıkan patlamada evi alevlere teslim olan Subak ailesi, yanan daireden kurtardığı eşyaları temizlenmesi için özel bir temizleme şirketine verdi.

Eskihisar Mahallesi’nde bulunan fabrikaya verilen eşyalar, evdeki yangından kurtuldu ama fabrikada çıkan yangında onlarda yangı ve kurtulamadı.

3 işyeri ve bir halı yıkama deposunun yandığı yangında kurtardığı eşyalarının da yandığını belirten Selahattin Çakır Subak, yaşadığı talihsiz olayı sosyal medya hesabından paylaşarak şu açıklamayı yaptı, "Böyle bir şansızlık ve böyle bir talihsizlik olamaz. İki hafta önce elektronik sigarada yanan evimizde ev içerisinde kurtardığımız ev eşyalarımızı temizlik firmasına verdik. Ne yazık ki dün gece o temizlik firması depoda yangın çıkınca kurtardığımız eşyalar da yanmış” ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
banner1243