Denizli Müsiad Nöbeti Hiç Bırakmadı

Müsiad Denizli Şubesi tam kadro olarak nöbet tutmaya devam ediyor. 15 temmuz gecesi Fetö'nün hain darbe girişimine ilk tepki veren dernekler arasında yer alan Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (Müsiad) Denizli Şubesi, darbe gecesinden bu tarafa demokrasi nöbetine devam ediyor.

Denizli Müsiad Nöbeti Hiç Bırakmadı
banner1262
Müsiad üyeleri her gece kendilerine ait olan standda nöbetlerine devam ederken, süreç hakkında açıklamada bulunan Şube Başkanı İsmail Biltekin, demokrasi nöbeti tutmaktan vazgeçmeyeceklerini, ayrıca çalışmaya ve üretmeye de devam edeceklerini söyledi. İsmail Biltekin ayrıca ülkemizin ekonomisinin güçlü olduğunu, ülkemizin her türlü felakete karşı ayakta duracak güce sahip olduğunu söyledi. Alınan ohal kararı hakkında da kısaca konuşan Müsiad Denizli Başkanı, ohal ile atılması gerekli kararların hızlı atılacağını ve ülkemizin fetö terör örgütünden kısa sürede temizleneceğine inandığını söyledi.
5-6 Ağustosta Sinopta, 7 Ağustosta İstanbuldayız!

Müsiad Denizli Şube Başkanı İsmail Biltekin, Türkiye'nin tüm Müsiad başkanlarının katılacağı toplantıya katılmak için Cuma akşamı yönetim kadrosuyla Sinop'a gideceklerini söyledi. Tüm Müsiad Başkanları ile ortak bir basın açıklaması yapılacağını söyleyen İsmail Biltekin, bu toplantının ulusal kanallarda canlı yayınlanacağını da sözlerine ekledi. Sinop'taki işleri biter bitmez İstanbul'a geçecek olan Başkan, İstanbul'da düzenlenecek olan Büyük Yenikapı Mitingine katılacak.

Denizli Müsiad başkanın salı günü Denizli'de olması bekleniyor.


Zekican ŞENKAYA

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
banner1243